Objects of Desire
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Akademija za čarovnike in čarovnice
 
KazaloIščiLatest imagesRegistriraj sePrijava
Novice
Do septembra lahko še prosto nadaljujete svoje zasebne RPGje in ste nagrajeni s katerim od čarobnih predmetov.

Z začetkom šolskega leta pa se bo tudi na Bradavičarki začelo novo šolsko leto, ki bo prineslo nove posebnosti.

Več o zgodbi si preberite tu: LINK

Predmet vam bo na pot postavil admin, ko bo iz vaših postov razvidno, da si ga zaslužite.

Trenutni RPG čas: pomlad
Prijava
Uporabniško ime:
Geslo:
Avtomatična prijava ob vsakem obisku (priporočamo): 
:: Pozabil/a sem geslo
Latest topics
» Spalnice (fantje)
Veliko jezero - Page 3 I_icon_minitimeNed Okt 05, 2014 3:38 am by Natalie Aurea

» Chat & Spam
Veliko jezero - Page 3 I_icon_minitimeSre Avg 13, 2014 7:10 am by Fenris Wolffe

» Klobuk Izbiruh
Veliko jezero - Page 3 I_icon_minitimePet Mar 15, 2013 8:50 am by Thomson Marley

» Oglasi & Razglasi
Veliko jezero - Page 3 I_icon_minitimeTor Dec 04, 2012 8:42 am by Septimus Rex

» Knjižnica
Veliko jezero - Page 3 I_icon_minitimeSob Avg 25, 2012 8:55 am by Roseanna Scott

» Kalodont
Veliko jezero - Page 3 I_icon_minitimeTor Avg 21, 2012 9:59 am by Roseanna Scott

» Prepovedani gozd
Veliko jezero - Page 3 I_icon_minitimeČet Avg 16, 2012 12:15 pm by Rei Oal

» RPG Finder
Veliko jezero - Page 3 I_icon_minitimeSre Avg 15, 2012 6:39 pm by Alejandra Perroni

» Južni stolp
Veliko jezero - Page 3 I_icon_minitimePon Avg 13, 2012 12:34 am by Niall Horan

» Vzhodni hodnik
Veliko jezero - Page 3 I_icon_minitimePet Jul 27, 2012 12:20 am by Skyle Wall


Share
 

 Veliko jezero

Poglej prejšnjo temo Poglej naslednjo temo Go down 
Pojdi na stran : Previous  1, 2, 3, 4  Next
AvtorSporočilo
Roseanna Scott
7. letnik Gryfondoma
Roseanna Scott

Število prispevkov : 617
Age : 31
Kraj : Mars

Veliko jezero - Page 3 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Veliko jezero   Veliko jezero - Page 3 I_icon_minitimeTor Apr 17, 2012 5:07 am

"Mi je prav vseeno če sem mu všeč ali ne. Imam fanta in to mi nekaj pomeni" je dejala in se zasmejala. "Zakaj pa bi se sedaj slinili po meni?" je vprašala začudeno. Na trenutke je barva njenih las (blond) ustrezala njenemu razmišljanju. Sicer se to ni zgodilo dostikrat, a včasih se pa le je. Rei je kar naenkrat poskočila in Rose se je kar malce prestrašila. Ko jo je začudeno pogledala je Rei prasnila v smeh, zato se je začela smejati tudi ona. "Jaz pa sem te ravno hotela vprašati kdaj sem zjutraj jezna privihrala k tebi" je rekla in se začela smejati. Rei jo je močno objela in Rose ji je vrnila objem. "Upajmo" je dejala tudi Rose in se nasmehnila. "Ko bo topleje mogoče?" je dejala in se nasmehnila saj je vedela da je Rei namigovala da bi šli plavat tisti moment. "Nimam brisače.." je začela nato pa kar naenkrat potegnila na plano palico in dejala "accio brisača." Njena gromozansko velika in prijetno topla modra brisača je priletela po zraku naravnost v njeno naročje. "No sedaj tudi brisača ni problem. Greva?" je vprašala in se zarotniško nasmehnila.
Nazaj na vrh Go down
Rei Oal
7. letnik Pihpuffa
Rei Oal

Število prispevkov : 310
Age : 31
Kraj : Vrhnika ;)

Veliko jezero - Page 3 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Veliko jezero   Veliko jezero - Page 3 I_icon_minitimeSre Apr 18, 2012 6:45 am

Čudno jo je pogledala? Češ, saj nisi resna? "Poglej, ponavadi ko si v zvezi se začnejo vsi sliniti po tebi, oziroma se najde cel kup novih tipov, ki se zanimajo zate. Vsaj pri meni je ponavadi tako.." je razložila in jo še vedno čudno gledala kakor, da je videla kravo z mušnicami. "Ti jezna? Mogoče takrat, ko te je kdo na beden način pustil in si bila jezna in žalostna hkrati. Ali pa, ko sta se z partnerjem skregala." je odgovorila, kar je bilo res. Drugače nikoli, vsaj ne da bi Rei se zavedala tega.
"Topleje?" je kljubovala in hotela, da gresta v vodo sedaj v tem trenutku. Čeprav od nje tega ni pričakovala, ji je vseeno rekla. Še brisačo si je pričarala. "Bog, preveč se družiš z mano." je v smehu rekla Rei in se zopet slekla do spodnjega perila. Prijela jo je za roko. "No pa pojdiva." in zatekla v vodo. Tisti šok, ko vstopiš v mrzlo vodo, je Rei prijeten šok. Mogoče je zato taka oboževalka mrzlih vod in večnih kopanj v jezeru. Še sredi zime je nebi ustavil. Res, da je zima veliko bolj neprijetna in da je Rei ne mara, vendar za nočno kopanje? Vse! Tudi gola, pa čeprav v ledeno mrzlo vodi le za nekaj sekund. Zaplavala je v globljo vodo in počakala, da se ji Rose pridruži. "Prav prijetno je!"
Nazaj na vrh Go down
Roseanna Scott
7. letnik Gryfondoma
Roseanna Scott

Število prispevkov : 617
Age : 31
Kraj : Mars

Veliko jezero - Page 3 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Veliko jezero   Veliko jezero - Page 3 I_icon_minitimeSre Apr 18, 2012 11:47 pm

"Oh kako sem blond" je dejala in se zasmejala ko ji je Rei povedala kaj je mislila s tem da se bodo vsi fantje slinili po njej. "Tudi pri meni je bilo včasih tako, vendar jih jaz nisem jemala kot potencialne, če se tako izrazim snubce" je rekla in se zasmejala. Vedela je da bo Rei ob omembi starinske besede snubci bruhnila v smeh, zato se je sama začela še bolj smejati. "No to je pa čisto možno" je pokomentirala kdaj je bila jezna. Čeprav se je s fanti ponavadi razšla v prijateljskih odnosih, se je tu in tam vseeno našel kdo ki ji je samo ranil čustva. "Se strinjam" je dejala ko ji je Rei rekla da se preveč druži z njo. Začela se je smejati, nato pa je posnemala Rei, ki se je slekla do spodnjega perila. Kot vedno je imela Rose tudi tokrat oblečeno čipkasto perilo, saj ga je naravnost oboževala. Ubistvu je oboževala vse stvari ko so vsebovale čipke. Rei jo je prijela za roko da bi se odpravili v vodo, a ker je imela Rose z mrzlo vodo malce več težav kot Rei je spustila njeno roko in se počasi odpravila do vode. Ko ji je Rei zaklicala da je voda prav prijetna se je Rose samo nasmehnila, saj je vedela da bi se Rei lahko kopala v ledeno mrzli vodi pa je nebi zeblo. A pri njej je bilo to drugače. Stopila je v mrzlo vodo. Ker jo je že takoj začelo zebsti se je hitro vrgla v vodo in na hitro zaplavala proti Rei ki je medtem že priplavala do globlje vode. "Mhm prav super je" je sarkastično dejala nato pa se nasmehnila. Igrivo je pošpricala Rei, ki pa ji seveda ni ostala dolžna.
Nazaj na vrh Go down
Rei Oal
7. letnik Pihpuffa
Rei Oal

Število prispevkov : 310
Age : 31
Kraj : Vrhnika ;)

Veliko jezero - Page 3 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Veliko jezero   Veliko jezero - Page 3 I_icon_minitimePet Apr 20, 2012 7:43 am

"Mogoče si res. Po izkušnjah sledeč nisi ravno blond.." je skoraj začela znanstveno fantastično razlagati, pa se je raje zadržala. Poskušala ji je pokimati, a je ob besedi snubci prasnila v krohot, ki se ni kar tako ustavil. "In kaj boš naredila glede druženja z menoj? Ker potem boš čisto preveč.. Nora, če bolj kakor si sedaj." je povprašala in se nasmehnila.
Dobila je pošiljko špricanja in Rei ji je vrnila dvojno nazaj. Tako se je smejala in špricala nekaj minutk. "Oh ja. Prav odlična zabava bi bila tukaj, če bi bilo več ljudi." hotela je že reči fantov, vendar ni. Še zmeraj ni pozabila, da je na nekakšnem oddihu in ni si ravno želela nove romance. A kdo bi se branil objema in topline? Ni si ravno hotela priznati, da bi imela vse to kar ima trenutno Rose - ljubečega fanta. Čeprav je del nje vedel, da to hoče..
"Hej, ti mi le povej, ko boš hotela ven iz vode." ji je pomežiknila in še enkrat na lahko poškropila. Zaplavala je okli nje. Mora biti v gibanju, saj zmrzniti tukaj res ni hotela. "Kaj greva plavat? Žabico? Kravl?" In jo počakala, da pride do nje.
Nazaj na vrh Go down
Roseanna Scott
7. letnik Gryfondoma
Roseanna Scott

Število prispevkov : 617
Age : 31
Kraj : Mars

Veliko jezero - Page 3 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Veliko jezero   Veliko jezero - Page 3 I_icon_minitimePet Apr 20, 2012 7:55 am

"Nisem blond? Kaj pa je potem tole?" je dejala in pokazala na svoje lase ki so bili blond. Zasmejala se je in ji pomežiknila. "Še bolj nora kot sem že? Se to sploh da" je dejala nato pa bruhnila v smeh.
"Več ljudi, boljša zabava, čeprav nama nič ne manjka ko sva sami" je dejala in se nasmehnila. Rose je z 'več ljudmi' v mislih seveda imela svojega fanta, vendar ni hotela da bi se Rei pri tem počutila zapostavljeno, saj sama trenutno ni imela zveze. Čeprav je vedela da ji nebi zamerila ker bi bila s fantom, vseeno ni hotela da se Rei počuti osamljeno. "Ne ne bom ti povedala" je sarkastično dejala nato pa se nasmehnila. Logično da ji bo povedala ko bo imela zadosti mrzle vode. "Kaj pa ko bi se utapljali med plavanjem delfina" se je pohecala Rose, nato pa resno dejala "meni je vseeno, glavno da plavam." Ko je priplavala bližje je spet pošpricala proti Rei ki pa ji je spet vrnila z dvojno mero.
Nazaj na vrh Go down
Rei Oal
7. letnik Pihpuffa
Rei Oal

Število prispevkov : 310
Age : 31
Kraj : Vrhnika ;)

Veliko jezero - Page 3 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Veliko jezero   Veliko jezero - Page 3 I_icon_minitimeSob Apr 21, 2012 3:15 am

Zavila je z očmi. "Od kdaj se pa notranja blondtnost ne šteje?" je vprašala in vsekakor ciljala na to, da Rose že ni blond, tudi če so njeni lasje taki. Poškropila jo je. "Seveda se da. Misliš da jaz ne znam biti bolj nora? Pha! To je mogoče samo trenutno stanje.." zasmejala se je sama sebi in raje ni nadaljevala. Ni marala razlagati o sebi, še najmanj o svojem trenutnem stanju in pa problemih. "Nisem rekla da nama kaj manjka. Drugim manjka najina družba!" je zakričala, ker sta tako ali tako bili sami. Zasmejala se ji je in ji pomežiknila, nato pa odplavala tistega potapljajočega delfina. Po nekaj zamahih se je ustavila in se obrnila proti njej: "Tako misliš!?" Je zakričala vprašanje. Potem je prestavila na kravl in odplavala.
"Večkrat bi mogle plavati skupaj." je rekla, ko se je ustavila in počakala Rose da pride na površje. Potopila se je. Ne zato, da bi lovila rakce ali ribe, kakor je to ponavadi počela, bolj za zabavo in da si je zmočila celotne lase. "Brez skrbi, tudi tvoj fant lahko pride. Saj veš da ne grizem!" je povabila še njenega fanta zraven, ko je priplavala nazaj k njej.. Zdelo se ji je vljudno in hkrati bi ga tudi spoznala.
Nazaj na vrh Go down
Roseanna Scott
7. letnik Gryfondoma
Roseanna Scott

Število prispevkov : 617
Age : 31
Kraj : Mars

Veliko jezero - Page 3 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Veliko jezero   Veliko jezero - Page 3 I_icon_minitimeSob Apr 21, 2012 8:15 am

"Ti bolj nora? Se to sploh da" je zaklicala Rose in se zasmejala. Ni poznala bolj nore osebe od Rei. Res ne. Ko je Rose dejala da bosta plavali delfina, je Rei uprizorila pravo malo predstavo. Začela je tako smešno plavati, zraven pa se še zaigrano utapljati, da je Rose ponesreči zraven zraka vdihnila nekaj vode in je tako začela kašljati. Ko se je kašelj pomiril je dejala proti Rei "tvoje utapljanje bi vsekakor lahko uporabili v kakšnem filmu." Potopila se je in zaplavala nekaj metrov pod vodo. Ko je priplavala na površje ji je Rei dejala da bi lahko šli večkrat skupaj plavat. "Seveda! Z veseljem, vendar ko bo malce topleje" je dejala in se nasmehnila. "No bomo enkrat odšli na skupinsko plavanje oziroma utapljanje" je dejala in se zasmejala. Prav predstavljala si je kakšne norčije bi uganjali v vodi. Veter je rahlo popihal in Rose je zmrazilo po celem telesu. "Mislim da je bolje da se spokava iz vode, saj se res nočem prehladiti" je predlagala in začela plavati proti bregu.
Nazaj na vrh Go down
Rei Oal
7. letnik Pihpuffa
Rei Oal

Število prispevkov : 310
Age : 31
Kraj : Vrhnika ;)

Veliko jezero - Page 3 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Veliko jezero   Veliko jezero - Page 3 I_icon_minitimeSob Apr 21, 2012 8:59 am

"Itak!" je rekla. Halo saj ne, da ona sploh ni tako nora kot izgleda. Je čisto normalno dekle, z občasno norimi idejami in tu in tam je tudi hiperaktivna. To je pa več ali manj vse od njene 'norosti'. "UUUUUU! Mogoče pa bi morala postati filmska igralka!" Je zavpila zopet in se začela pretvarjati, da je prefinjena igralka. Dvignila je roko, dala prsi ven, trebuh noter. Vendar te poze ni mogla zadržati dolgo, saj je bila v vodi. "No, saj veš kaj mislim." in se zasmejala. "Vseeno sem na napačni šoli.. tako da z mojo igralsko kariero ne bo prav nič. Lahko sem pa kaskader! in se bom utapljala namesto drugih." je rekla in 'obupala' nad svojo igralsko kariero, ko se je spomnila kaskaderstva. "Zmenjeno. Ti določi dan. Oziroma, ti mi boš rekla kdaj in dobili se bomo." se je strinjala, ker je vedela da nima smisla, da bi dogodek zahtevala naslednji teden. Čeprav bi Rei ponavadi igrala trmo, je pri njej ni. Ker je točno vedela kaj bo.
Pokimala je in začela plavati proti obrežju. Kaj kmalu sta že sedeli na tleh, oviti v brisačo. "Hej, to je bilo zakon. Večkrat bi se morala na vrat na nos odločiti, da greš plavat." je rekla in jo bojela. "Torej, povej mi še kaj."
Nazaj na vrh Go down
Roseanna Scott
7. letnik Gryfondoma
Roseanna Scott

Število prispevkov : 617
Age : 31
Kraj : Mars

Veliko jezero - Page 3 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Veliko jezero   Veliko jezero - Page 3 I_icon_minitimeNed Apr 22, 2012 10:07 pm

Rose se je ko je Rei dejala da bi lahko postala filmska igralka začela tako smejati da je pozabila mahati z nogami in rokami in se je skoraj utopila. "Vidiš kaj si storila, skoraj bi se utopila zaradi tebe" je dejala in se spet zasmejala. "Bom omenila Jesseju in ti sporočim kako se bova odločila" je rekla in se nasmehnila. Vedela je da je Rei neučakana ko gre za spoznavanje njenih novih fantov.
Odplavali sta do brega in stekli k brisačam. Rose se je zavila v svojo gromozansko veliko in toplo modro brisačo. "Res je bilo super, še bolj super pa bi bilo če bi bilo vsaj zunaj bolj toplo, če je že voda v jezeru ledeno mrzla" je pokomentirala. "Kaj pa ti naj še povem?" je povprašala.


((kok kratko -.-"))
Nazaj na vrh Go down
Rei Oal
7. letnik Pihpuffa
Rei Oal

Število prispevkov : 310
Age : 31
Kraj : Vrhnika ;)

Veliko jezero - Page 3 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Veliko jezero   Veliko jezero - Page 3 I_icon_minitimeNed Apr 22, 2012 10:43 pm

"Zdaj sem pa jaz kriva. Kaj pa če bi bila serijski morilec in bi utapljala ljudi, ko se smejejo?" je rekla, ker sama ni bila popolnoma nič kriva. Kot da je ona kriva, da je Rose pozabila mahati z rokami in nogami? Pha! Vendar ni mislila resno, na koncu se je le zasmejala. "Saj se bom v naslednje potrudila ne utopiti. V redu?" je rekla, ko sta prišli ven in se odeli z toplimi brisačami. Potem je pokimala njenemu dogovoru ali odgovoru, karkoli je že bilo.
"Pa saj ni tako prekleto mrzlo?" je vprašala in jo pogledala. "Si zamišljaš, da bi sredi zime tako plavale? Šele takrat bi bilo mrzlo." Rei za plavanje ni nikoli premrzlo, sploh pa trenutno njej res ni bilo mrzlo. Vsaj ne tisto grozno mrzlo, ko si oblečeš skoraj vse puloverje. "Hm.." je razmišljala, kaj bi ji Rose še povedala o sebi. "Šola ti gre? Zadnji letnik smo in še tak čas, kjer bojo kmalu izpiti in bog ve kaj še vse. Skratka pri nas v sobi je včasih cel kaos! Čeprav je potem na koncu le kaos zaradi oblek, ker naše babe nimajo nič za obleči za ne vem kakšno prireditev že." zavila je z očmi, ko se je spomnila takšnih kaosov. Hvala bogu so le občasni!
Nazaj na vrh Go down
Roseanna Scott
7. letnik Gryfondoma
Roseanna Scott

Število prispevkov : 617
Age : 31
Kraj : Mars

Veliko jezero - Page 3 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Veliko jezero   Veliko jezero - Page 3 I_icon_minitimePon Apr 23, 2012 2:25 am

"Seveda si ti kriva" je dejala Rose med smehom. Tudi Rei se je smejala. Takšna in drugačna zbadanja so bila za njiju značilna.
"Sredi zime? Si nora?" je dejala Rose. Ni človeka ki bi Rose spravil pozimi v to mrzlo jezero. Rose je imela vsekakor rajši toplejše mesece ko se je lahko nemoteno kopala v jezeru brez strahu da se bo prehladila. "Oh ne spominjaj me. To je moj najljubši čas" je sarkastično dejala. Ni marala učenja. Razen če jo je stvar zanimala. Takih stvari ki pa bi jo zanimale pa v šoli ni bilo dosti. "Oh kako bi jaz naša dekleta včasih najraje preklela" je jezno dejala Rose. Na živce so ji šla ker so zganjala paniko, ker niso v sekundi našle kosa oblačila. "Obupne so" je dejala in se nasmehnila.
Nazaj na vrh Go down
Rei Oal
7. letnik Pihpuffa
Rei Oal

Število prispevkov : 310
Age : 31
Kraj : Vrhnika ;)

Veliko jezero - Page 3 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Veliko jezero   Veliko jezero - Page 3 I_icon_minitimePon Apr 23, 2012 3:33 am

Odkimala je prav trmasto in otroško se je namuznila, ne ni ona kriva. "Jaz? Nora? Pa kaj si ti nora, da tako misliš?" je rekla čisto resno in čakala na odziv. "Oprosti, za kopanje v jezeru vse. Tudi če sem zgolj tri minute notri, samo da sem!" je rekla in se zasmejala vsemu skupaj. Včasih sta bili prav smešni in Rei se je čudila, da se ljudje sploh družijo z njima.
"Saj vem da je tvoj najljubši čas. Oh saj je od vseh!" je skupaj z Rose igrala sarkazem in skoraj je začela skakati. Vendar ni, zadržala se je, ker če ne bi ju zopet popadel smeh.. Čeprav je smeh pol zdravja, je pri njiju najbrž kar celotno zdravje!
"Oh ko bi bile samo obupne. Joj. Jaz včasih res ne razumem teh deklet. Kaj vidijo v nakupovanju in tri urnem zbiranju oblačil za na zabavo? Resno." je skomignila in čakala na kaj boljšo pojasnitev. Zavzdihnila je brez razloga. "Posebno šolo samo ekskluzivno za njih, bi morala obstajati. Resno ti pravim. Ali pa posebej sobe, vendar tega ne bi videti." je nadaljevala temo o ženskah, ki se ne znajo odločiti med enim in drugim.
Nazaj na vrh Go down
Roseanna Scott
7. letnik Gryfondoma
Roseanna Scott

Število prispevkov : 617
Age : 31
Kraj : Mars

Veliko jezero - Page 3 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Veliko jezero   Veliko jezero - Page 3 I_icon_minitimeTor Apr 24, 2012 5:37 am

r"Ti res nisi normalna" je dejala Rose ko ji je Rei povedala da bi se tudi sredi zime kopala v jezeru. Zasmejala se je skupaj z njo. Če bi ju kdo videl bi si mislil da sta nori.
"Se strinjam. Če že moram iti v trgovino z oblačili poskušam najti stvari ki bi mi bile všeč v najkrajšem možnem času. Ne vem kako imajo lahko bunkeljni tako radi nakupovanje. Pa vse to čakanje v vrstah.." je svojo misel k Reiinim dodala še Rose. Ni marala pretiranega nakupovanja. Kadar pa je šla v trgovino je vedno kupila samo najnujnejše stvari ki jih je potrebovala tisti trenutek. "Posebne sobe za histerična dekleta, začarane tako da bi samo pomignile kaj hočejo obleči in bi se to znašlo pred njimi, bi bile idealne" je dejala Rose in se zasmejala. "Pa še tam bi bile najbrž histerične" je rekla med smehom.
Nazaj na vrh Go down
Rei Oal
7. letnik Pihpuffa
Rei Oal

Število prispevkov : 310
Age : 31
Kraj : Vrhnika ;)

Veliko jezero - Page 3 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Veliko jezero   Veliko jezero - Page 3 I_icon_minitimeTor Apr 24, 2012 7:12 am

"Ali se lahko prosim ta moja ne normalnost ali normalnost že neha stopnjevati? Na koncu si bom še kaj narobe razlagala!" je reka napol zgroženo napol v hecu. Saj ne da ji je že drugič rekla, da ni normalna. Zasmejala se je in zamahnila z roko. "Dobro veš, da v svojem svetu sem normalna."[/color] je končno dodala.
"Eh trgovine. Sploh ne vem kdaj sem bila zadnje v njej. Nazadnje mi je mati nekaj poslala z moje domovine in verjemi, da so obleke čisto kul. Čeprav ima moja mati tu in tam popolnoma napačen okus." je pokomentirala zadevo v trgovinah in se še vedno spraševala, kako lahko ženske preživijo v njih cel dan? Zasmejala se je skupaj z njo:"Ja najbrž imaš prav."
V tem trenutku je zapihal močan mrzel veter. Če ne bi Rei imela mokrih las, bi bilo še v redu. Hitro je odvrgla brisačo in se oblekla nazaj v oblačila, nato pa si brisačo poveznila na glavo in zavila v njo lase. "Ta veter. Po mojem bo nevihta." Pogledala je v sivo nebo in vedela, da se ne moti. "Sicer, mokri sva že.." je počasi rekla in jo pogledala. Dobro je vedela, da njej to ne bo všeč in da bo hotela čim prej nekam na toplo.
Nazaj na vrh Go down
Roseanna Scott
7. letnik Gryfondoma
Roseanna Scott

Število prispevkov : 617
Age : 31
Kraj : Mars

Veliko jezero - Page 3 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Veliko jezero   Veliko jezero - Page 3 I_icon_minitimeTor Apr 24, 2012 11:25 pm

"Oh jaz pa se ne spomnim kdaj mi je mati kaj poslala od oblačil. Ponavadi grem po obleke kar sama, saj ona še vedno misli da sem mala deklica ki so ji všeč medvedki. No saj nimam nič proti njim, še vedno se rada stiskam z njimi, vendar medvedki na majicah? Ne to pa ne" je dejala in se nasmehnila. Spomnila se je kako ji je mati za 15. rojstni dan podarila majico na kateri je bil narisan konjiček z bleščečo roza grivo. Saj ne da bi bilo z majico karkoli narobe, sploh ne. Bila je čudovita, vendar je Rose nikoli ni oblekla.
Veter je mrzlo zapihal in Rose je sledila Reiinemu zgledu ter se še sama oblekla, lase pa je zavila v brisačo. "Mokri že mokri, vendar prehladiti se vseeno nočem" je dejala Rose. "Kaj ko bi odšli nekam na toplo?" je predlagala. Prijela jo je za roko in napotili sta se proti gradu. Rei je pravilno napovedala da bo nevihta, saj je že trenutek kasneje začelo deževati. "Teciva" je zaklicala Rose in se pognala v tek.


((nadaljuj nekje v gradu? Smile ))
Nazaj na vrh Go down
Jesse Zeklos
7. letnik Gryfondoma
Jesse Zeklos

Število prispevkov : 462
Age : 29
Kraj : Oslo

Veliko jezero - Page 3 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Veliko jezero   Veliko jezero - Page 3 I_icon_minitimeSre Maj 02, 2012 12:05 am

"No no!" jo je skregal. "In tako je muca pokazala kremplje." Ko sta šla mimo omizja je nekaj deklet pozdravilo Jessrja in divje so se začele smejati. Malo naprej je nekaj fantov zažvižgalo in Jesse je stisnil pesti da so mu členki pobledeli. "Ja... Greva do jezera. Obljubim da te ne bom vrgel vanj, Rose." Objel jo je okoli ramen in jo poljubil na lice.

"Spi se mi" je tečno rekel in jo prijel za roko. "Hvalabogu da so počitnice. Obupno bo ko bom moral vstati ob šestih." Nekoliko ga je spreletelo ker je pomislil na to. "Kaj bova delala popoldan?" Sicer je nerad delal plane, ampak vseeno ga je zanimalo.
Nazaj na vrh Go down
Roseanna Scott
7. letnik Gryfondoma
Roseanna Scott

Število prispevkov : 617
Age : 31
Kraj : Mars

Veliko jezero - Page 3 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Veliko jezero   Veliko jezero - Page 3 I_icon_minitimeSre Maj 02, 2012 12:27 am

"Bolje zate da me res ne vržeš vanj" je dejala in se nasmehnila. Sredi koraka se je ustavila in objela Jesseja okoli vratu. Malce je stopila na prste,saj je bil Jesse večji od nje, in ga poljubila. Ko je prekinila poljub se je nasmehnila in dejala "le od česa si tako utrujen?" Pomežiknila mu je in se poredno nasmehnila. "Se strinjam dragi moj" je dejala in se spet nasmehnila. V njegovi družbi se je lahko stalno smejala. "Hmm, ne vem? Lahko bi odšla na sprehod do naše čarovniške vasice, lahko bi poležavala tu ob jezeru" je predlagala. Dejansko ji je bilo vseeno kaj bosta počela, samo da sta skupaj. "Kaj pa če bi mi danes zaigral na kitaro? Obljubil si da mi boš zaigral,se spomniš?" je veselo dejala ko je dobila tako dobro idejo. Oboževala je fante ki so igrali kitaro in Jesse pač ne bo nobena izjema. "Prosiiiim" je dejala navdušeno kot kakšen majhen otrok ki hoče da mu starši kupijo igračko. Da bi ga še bolj spodbudila da bi ji ustregel ga je spet poljubila,vendar ga je tokrat spotoma ugriznila v ustnico. Dvignila je pogled in se nasmehnila.
Nazaj na vrh Go down
Jesse Zeklos
7. letnik Gryfondoma
Jesse Zeklos

Število prispevkov : 462
Age : 29
Kraj : Oslo

Veliko jezero - Page 3 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Veliko jezero   Veliko jezero - Page 3 I_icon_minitimeSre Maj 02, 2012 3:14 am

Prikimal je. "Greva do vasice." Glasno je zazehal. "Aaaam, nimam pojma. Verjetno si ti kriva." Vrnil ji je poljub in se ji nasmehnil. "Pridi, greva do vasice." Prijel jo je za roko in jo dvignil. Nebo je bilo sicer z oblaki vendar še vedno ni bilo dežja. "Mogoce bo dezevalo." Počasi sta hodila okoli jezera, dokler nista pocasi stopila na kolovoz. "Nekaj casa ze nisem igral quidditcha. Pogresam ga." Spomnil se je vseh tistih trenutkov ko so s sosolci letali okoli obrocev in si podajali lokl.
Nazaj na vrh Go down
Roseanna Scott
7. letnik Gryfondoma
Roseanna Scott

Število prispevkov : 617
Age : 31
Kraj : Mars

Veliko jezero - Page 3 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Veliko jezero   Veliko jezero - Page 3 I_icon_minitimeSre Maj 02, 2012 3:27 am

"Zakaj sem pa jaz kriva" je dejala in se nasmehnila. "Sprehod do vasice torej" je potrdila in se spet nasmehnila. S prepletenimi rokami sta počasi hodila po potki ki je tekla ob jezeru in se je kasneje razširila v dobro prehodno pot ki je vodila proti vasici. "Oh ta dež" je zavzdihnila. Sita je bila aprilskega vremena. Hotela je sonce. Hotela je tople dneve ko bo lahko poležavala na trati in plavala v jezeru. "Mmm quidditch, kaj je že to?" je žalostno zavzdihnila in se pogladila po levem komolcu. Ko je zadnjič igrala quidditch je bila v 5.letniku. Pogrešala ga je. Vendar po tistem nesrečnem padcu in zlomljeni roki na tekmi s Spolzgadom ni več tako rada sedla na metlo. Sem ter tja je vseeno premagala strah in se zapodila proti nebu, vendar občutek ni bil isti kot poprej. Na metli se ni več počutila tako svobodno. Jesse je imel prav glede dežja. Dežne kapljice so počasi začele padati na zemljo, naslednji hip pa se je nebo pretrgalo in ulilo se je s polno močjo. "Pridi" je dejala Rose in Jesseja potegnila v zavetje pod drevesa ki so rasla ob kolovozu. Ko sta se njuni od dežja premočeni telesi stiskali skupaj si ni mogla pomagati in ga je objela okoli vratu. Poljubila ga je.
Nazaj na vrh Go down
Jesse Zeklos
7. letnik Gryfondoma
Jesse Zeklos

Število prispevkov : 462
Age : 29
Kraj : Oslo

Veliko jezero - Page 3 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Veliko jezero   Veliko jezero - Page 3 I_icon_minitimeSre Maj 02, 2012 5:24 am

"Ker mi nisi pustila spanca, draga." Pokazal ji je jezik. Popraskal se je po neobriti bradi. "To je tisti šport..." Skomignil je z rameni. Res je pogrešal letenje na metli. Postal je svoboden kot ptič. In tako se je počutil tudi ob dežju. "Dežuje!" je veselo ugotovil in Rose ga je potegnila pod drevo. "Daj no, greva nap..." je izjavil, potem pa ga je poljubila. Od presenečenja ni niti oči zaprl.

"Woow. Tole mi je pa všeč." Tiho je zavzdihnil in potlačil je metuljčke v želodcu. "Pridi, greva naprej!"
Nazaj na vrh Go down
Roseanna Scott
7. letnik Gryfondoma
Roseanna Scott

Število prispevkov : 617
Age : 31
Kraj : Mars

Veliko jezero - Page 3 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Veliko jezero   Veliko jezero - Page 3 I_icon_minitimeSre Maj 02, 2012 6:14 am

"Mmm tudi meni je všeč" je dejala in se nasmehnila. "Saj bova šla" je hitro rekla nato pa nadaljevala s poljubljanjem. Ni ga hotela spustiti iz objema. Ne še. "Jesse" je zašepetala in ga še bolj strastno poljubila. Dež je spremenil smer in njuno zavetje pod drevesom je bilo 'uničeno'. Dežne kapljice so jima močile obraz medtem ko sta se poljubljala. "Ljubim te" je šepnila in ga objela. Stisnila se je k njemu tako da je glava počivala na njegovem ramenu. Nežno ga je ugriznila v ramo in se nasmehnila sama pri sebi. Tako objeta sta stala še nekaj časa, nato pa je Rose Jesseja zopet poljubila. A tokrat je bil poljub čisto bežen, samo da ga je dražila da bi jo poljubil.
Nazaj na vrh Go down
Jesse Zeklos
7. letnik Gryfondoma
Jesse Zeklos

Število prispevkov : 462
Age : 29
Kraj : Oslo

Veliko jezero - Page 3 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Veliko jezero   Veliko jezero - Page 3 I_icon_minitimeSre Maj 02, 2012 7:07 am

Poljubljala in poljubljala sta se še naprej, veter pa je pihal z neverjetno hitrostjo in oba sta bila totalka mokra. "Je*eni dež!" Otrl si je dežne kaplje z las in tiho klel naprej. "Daj če hočeva priti do vasi moreva iti dalje. Rose, ni mi več, OK?" Veter mu je zmočil srajco. "Nimam te za sex in za poljubljanje. Prosim razumi me. Imam te ker si nekaj posebnega in ker mi ni mar kaj rečejo drugi. Samo razumi me prosim." Stopil je korak nazaj.

"Oprosti. Ampak ne da se mi ves čas samo poljubljati in takšne stvari. Nekaj romantike je okej... Vem da me ljubiš ker tudi jaz tebe. Ampak tako ne bo šlo več." Dvignil je roke in jih spet nazaj spustil. "Oprosti." Bela srajca, ki jo je imel na sebi se mu je lepila na kožo, lasje pa so mu silili na čelo in se ga prilepili. Slišal se je grom in tiho je zaklel, ko ji je obrnil hrbet in stekel stran.
Nazaj na vrh Go down
Roseanna Scott
7. letnik Gryfondoma
Roseanna Scott

Število prispevkov : 617
Age : 31
Kraj : Mars

Veliko jezero - Page 3 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Veliko jezero   Veliko jezero - Page 3 I_icon_minitimeSre Maj 02, 2012 7:33 am

Rose je presenečeno obstala ko ji je Jesse rekel da ima dovolj poljubljanja. Še bolj presenečena pa je bila ko je dejal da tako ne bo šlo naprej. Takrat se je res prestrašila. Kaj sem storila narobe? Sem preveč silila vanj? Pa saj se ni nikoli pritoževal? So bila vprašanja ki so se ji podila po glavi. Preden bi lahko karkoli dejala in komentirala povedano, je Jesse stekel proč od nje. Z odprtimi usti je ostala sama sredi naliva. V oči so ji prišle solze. Ni bila prepričana ali so to solze jeze ali solze žalosti. Najbrž so bile kar mešanica obojega. Jeze nase ker je Jesseja pripeljala do tega, in žalosti ker je odšel in jo pustil samo. Dež je še naprej padal in Rose se je objela saj jo je začel stresati mraz. Hotela je čimprej priti nazaj v grad. Hotela je svojo posteljo. Hotela je Jessejev obejm, a za tega je vedela da ga ne bo dobila. Ob tem spoznanju so ji solze ki so ji prej samo stopile v oči spolzele po licih in se zmešale z dežjem. Stekla je. Bila je že blizu gradu ko je spregledala kamen na poti. Spotaknila se je obenj in padla. Jezno se je pobrala. Ni se zmenila za bolečino v kolenu. Tekla je naprej.

Prispela je do grajskih vrat in stekla po stopnicah proti domu. Na poti je srečala kar nekaj znancev ki so jo presenečeno gledali. Ni se zmenila za njih, samo nadaljevala je svojo pot. Pritekla je do vhoda v dom. Debela gospa jo je vprašujoče pogledala, nato pa se brez da bi zahtevala geslo umaknila na stran da je Rose lahko vstopila skozi vrata. V domu je pritegnila še več radovednih pogledov. "Brigajte se zase" je jezno zakričala in stekla v dekliške spalnice. Tam se je v še vedno mokrih oblačilih vrgla na svojo posteljo in zajokala.
Nazaj na vrh Go down
Kathleen Sunday
1. letnik Gryfondoma
Kathleen Sunday

Število prispevkov : 7
Age : 28

Veliko jezero - Page 3 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Veliko jezero   Veliko jezero - Page 3 I_icon_minitimeNed Maj 06, 2012 4:26 am

Kathleen je prišla do jezera, sedla in namočila vanj noge. S seboj je imela list papirja in svinčnik. Začela je risati jezero, okoli njega pa stvari, ki jih tam v resnici ni bilo. Nad jezerom je narisala leteti eno takšnih vil, kot nastopajo v bunkeljskih pravljicah: v načičkani oblekici in s čarobno palčko. Ob jezeru je narisala nekaj kentavrov, visoko na nebu, da se ga je komaj videlo, pa neko žival, podobno biku s krili. Ker je imela samo svinčnik, ga ni mogla pobarvati, a zdelo se ji je, da vsekakor mora biti pisan. Pomislila je, kako bi bilo lepo, da bi lahko plavala. Legla je v travo in zaspala.
Nazaj na vrh Go down
Rei Oal
7. letnik Pihpuffa
Rei Oal

Število prispevkov : 310
Age : 31
Kraj : Vrhnika ;)

Veliko jezero - Page 3 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Veliko jezero   Veliko jezero - Page 3 I_icon_minitimeSre Maj 09, 2012 1:04 am

Oh jezero. Bilo je prekrasno v tem čudovitem vremenu. Za spremembo je bil sonce in ne dež. Rei načeloma obožuje dež, vendar ima rada tudi sončne dni. Odpravila se je brez ideje proti jezeru. Toliko vsega se je zgodilo v zadnjih dneh, da ji bo glava kar počila. Kar naprej razmišlja eno in isto, premleva scenarije in se za povrhu še sekira za najboljšo prijateljico, medtem ko.. No vse skupaj je prav smešno in Rei se sama sebi zdi prav neumna, ker je šla vtikati v njene težave. A trmasta kakor zna biti ona, je to naredila. Zdelo se ji je edino pravilno. Bog ve zakaj že. Upala je le, da bosta kmalu uredila vse skupaj.
Pri jezeru je sedela neka oseba, ki se je sklanjala ali nekaj. Čudno. Na prvi pogled je oseba izgledala manjše od nje, tako da je najbrž nekje pri nižjih letnikih. Rei je odmaknila mračne misli in težave na stran in se posvetila novemu osebku. "Hej!" je zaklicala in prisedla poleg nje. Bila je prikupna svetlolaska. Opazila je njeno risbo in ni izgledala slabo. "Vau. Si to ti narisala? Izgleda dobro." jo je pohvalila in se ji nasmehnila. Rei nog ni namočila v jezero, ker potem bi jo zamikalo plavanje. Zato je sedela po turško. "Rei." se predstavila in ji ponudila roko. "Predvidevam, da si nekje pri nižjih letnikih? Ali se motim?" je vprašala previdno, ker ni hotela da bi bila užaljena.
Nazaj na vrh Go down
Sponsored content



Veliko jezero - Page 3 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Veliko jezero   Veliko jezero - Page 3 I_icon_minitime

Nazaj na vrh Go down
 

Veliko jezero

Poglej prejšnjo temo Poglej naslednjo temo Nazaj na vrh 
Stran 3 od 4Pojdi na stran : Previous  1, 2, 3, 4  Next

Permissions in this forum:Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
Objects of Desire :: Bradavičarka :: Grajska posest-