Objects of Desire
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Akademija za čarovnike in čarovnice
 
KazaloIščiLatest imagesRegistriraj sePrijava
Novice
Do septembra lahko še prosto nadaljujete svoje zasebne RPGje in ste nagrajeni s katerim od čarobnih predmetov.

Z začetkom šolskega leta pa se bo tudi na Bradavičarki začelo novo šolsko leto, ki bo prineslo nove posebnosti.

Več o zgodbi si preberite tu: LINK

Predmet vam bo na pot postavil admin, ko bo iz vaših postov razvidno, da si ga zaslužite.

Trenutni RPG čas: pomlad
Prijava
Uporabniško ime:
Geslo:
Avtomatična prijava ob vsakem obisku (priporočamo): 
:: Pozabil/a sem geslo
Latest topics
» Spalnice (fantje)
Prepovedani gozd - Page 2 I_icon_minitimeNed Okt 05, 2014 3:38 am by Natalie Aurea

» Chat & Spam
Prepovedani gozd - Page 2 I_icon_minitimeSre Avg 13, 2014 7:10 am by Fenris Wolffe

» Klobuk Izbiruh
Prepovedani gozd - Page 2 I_icon_minitimePet Mar 15, 2013 8:50 am by Thomson Marley

» Oglasi & Razglasi
Prepovedani gozd - Page 2 I_icon_minitimeTor Dec 04, 2012 8:42 am by Septimus Rex

» Knjižnica
Prepovedani gozd - Page 2 I_icon_minitimeSob Avg 25, 2012 8:55 am by Roseanna Scott

» Kalodont
Prepovedani gozd - Page 2 I_icon_minitimeTor Avg 21, 2012 9:59 am by Roseanna Scott

» Prepovedani gozd
Prepovedani gozd - Page 2 I_icon_minitimeČet Avg 16, 2012 12:15 pm by Rei Oal

» RPG Finder
Prepovedani gozd - Page 2 I_icon_minitimeSre Avg 15, 2012 6:39 pm by Alejandra Perroni

» Južni stolp
Prepovedani gozd - Page 2 I_icon_minitimePon Avg 13, 2012 12:34 am by Niall Horan

» Vzhodni hodnik
Prepovedani gozd - Page 2 I_icon_minitimePet Jul 27, 2012 12:20 am by Skyle Wall


Share
 

 Prepovedani gozd

Poglej prejšnjo temo Poglej naslednjo temo Go down 
Pojdi na stran : Previous  1, 2
AvtorSporočilo
Nathaniel Tonkins
5. letnik Pihpuffa
Nathaniel Tonkins

Število prispevkov : 218

Prepovedani gozd - Page 2 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Prepovedani gozd   Prepovedani gozd - Page 2 I_icon_minitimeNed Mar 25, 2012 11:28 am

Skozi veje je zapihal mrzel veter in Nathaniel se je tesneje ovil v svojo jopo. Tudi ogenj okoli njiju se je okrepil in počasi je postajalo prijetno toplo. V lunin svetlobi, so se zdaj fantovi lasje svetili kot srebro in nekaj časa sta samo sedela v popolni tišini. "Res se ne želiš igrati te igre z mano," je rekel Jesse in pretrgal tišino. Nathaniel je odvil zamašek steklenice in si v kozarec znova nalil novo dozo vodke. "No, da vidimo," je rekel in počakal da začne z igro.
Nazaj na vrh Go down
Rei Oal
7. letnik Pihpuffa
Rei Oal

Število prispevkov : 310
Age : 31
Kraj : Vrhnika ;)

Prepovedani gozd - Page 2 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Prepovedani gozd   Prepovedani gozd - Page 2 I_icon_minitimeNed Apr 22, 2012 10:45 pm

Že dolgo ni bila v prepovedanem gozdu. Sonce je že zahajal, sama pa se je odpravila proti gozdu. Tako dolgo je že ni bilo, da ga je kar malce pogrešala. Sicer pa more tako ali tako razmisliti o vsem skupaj. Tiho je sodila proti gozdu. Poskušala je biti čimmanj slišna, ker ni hotela pritegniti pozornosti in morebitnih težav. Hodila je počasi, ker se ji nikamor mudilo. Šla je na najbližjo jaso v gozdu in ki je vedela za njo. V vseh teh sedmih letih, bi bilo kar smešno če nebi poznala vsaj nekaj gozda, vendar to je zgolj njeno mnenje.
Na jasi se je usedla hlod, ki je kazal, da bo zdaj zdaj razpadel. Ker ob tej uri ni pričakovala nobenega se je kar ulegla na hlod in gledala v krošnje in tisto malega neba, ki se je videlo. Prav malo jo je brigalo za njene obleke. "Čajček bi sedaj prijal." si je rekla na glas. "Naslednjič si definitivno prinesem termovko s seboj." Začela se je pogovarjati sama s sabo, ne meneč se za okolico ali za dejstvo, da lahko kljub vsemu nekdo pride sem in jo 'zaloti'. Tako je napol sanjarila o čajčku. Najbrž zaradi tega, ker je pogrešala domači čaj. To kar imajo tukaj, ni bilo niti slučajno podobno domačemu. Nekaj vejic je v bližini počilo, sicer tiho, a dosti da je Rei slišala. Vneto je razmišljala, kdo bi lahko bil in se postavila v sedeči položaj. Odtrgala je bližnjo bilko trave in jo začela mečkati med rokami. "Ravnatelj, če ste vi mi kar dajte kazen. Zavlečevanje ne bo pomagalo." je kar rekla, ker je nekdo prekleto dolgo mečkal tam v grmovju.

[[Amon]]
Nazaj na vrh Go down
Amon Amarth
6. letnik Spolzgada
Amon Amarth

Število prispevkov : 24

Prepovedani gozd - Page 2 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Prepovedani gozd   Prepovedani gozd - Page 2 I_icon_minitimeNed Apr 22, 2012 11:53 pm

[oui, mon cherie Razz]

"Poglej si ga no," je zapredel skozi komajda razprte ustnice in se ji pričel bližati, "pa sem mislil, da jazbeci stežka preživijo v tako nevarnem gozdu." Njegov zvonki smeh je kakor kotaljenje srebrnih frnikol odmeval v tihem gozdu in se porazgubil med prvimi spomladanskimi popki, ki so že veselo brsteli tam visoko v krošnjah, ki so se poganjale k soncu. Z roko je odrinil nadležno vejo, ki mu je zastavljala pot, ter stopil na majhno čistino, ki je ležala nekako na desni od Velikega jezera. Njegove zelene oči so z mirnim, večno ustaljenim prezirom legle na dekle, ki je kakor je bilo dolgo in široko počivalo na hlodu, ki je bil že Merlin si ga vedi kdaj podrt na tla od tega ali onega prebivalca Prepovedanega gozda, ki se je bil z nekolikanj prevelikim navdušenjem potikal med trhlejšimi debli.

"Na žalost sicer nisem ravnatelj," je počasi odvrnil, ustnice pa mu je privihal nagajiv smehljaj, "vsekakor pa se lahko dogovoriva glede tistega dela o kazni." Oči so se mu zaiskrile s hudomušnim leskom in ustnice razprle dovolj, da se je prikazala vrsta belih zob. V soju zahajajočega sonca, ki je počasi izginjalo za stolpi oddaljenega gradu, so semu temni lasje bleščali v lešnikovo rjavih odtenkih. Amon si je vzel nekaj trenutkov, da je vpil pogled na poslednje žarke, ki so se kakor tekoče zlato prelivali preko streh, okna pa so se bleščala v zadnji luči tistega dne.

Lepoto razgleda je nato poslal med premnoge druge spomine, ki jih je posesivno varoval globoko v svojem srcu, ter se zasukal nazaj k Pihpuffovki. Oči so mu nekolikanj begale po mali jasi v iskanju prostora za sedenje, nato pa se je meni nič tebi nič posadil na hlod poleg dekleta. "In kaj počne tako lepo dekle tako osamljeno in tako pozno zvečer na tako nevarnem kraju?" se je namuznil in ji namenil zvedav pogled, v katerem sta se mešala radovednost in vseprisotni kanec zlobe.
Nazaj na vrh Go down
Rei Oal
7. letnik Pihpuffa
Rei Oal

Število prispevkov : 310
Age : 31
Kraj : Vrhnika ;)

Prepovedani gozd - Page 2 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Prepovedani gozd   Prepovedani gozd - Page 2 I_icon_minitimePon Apr 23, 2012 12:51 am

Zavila je z očmi. "No krasno. Ravno tega se mi še manjka." je rekla na glas, ne meneč se za njegov prezir. Ob njegovem smehu se je malo zdrznila. Zastrmela se je v fanta pred seboj. Njegove zelen oči so ji bile občutno všeč. Najbrž zato ker ni velikokrat videla zelene oči, vendar njemu so se resnično podale. Plus vsega, ni bil navaden odtenek zelene. In na splošno je bil videti kar srčkan. Zavzdihnila je in si mislila zakaj morajo biti večina luštnih fantov v spolzgadu? "Če mene vprašaš, je zelo odvisno od karakterja ne pa od tega v katerem domu si, da si upaš biti tukaj." je dodala, ker ji je šlo na jetra, da si nič ne upa ker je v Pihhpuffu.

Sama jih na smrt ni prenašala in še kar se je čudila nad seboj, da ni že odšla stran. "Oh a res. In kakšno kazen bi mi dal? Najbrž kakšno podlo a?" je revskala nazaj. Zopet je zavila z očmi, ko se ji je posmehnil ob ideji kazni. "Steklenico resnice si žal zamudil, tako da svoje kazni izvajaj kje drugje in na komu drugemu." je še dodala, ker se ji res ni dalo igrati miši in mačke. Sama bi bila raje mačka, da bi ga lahko pretepla.. Kar ni mogla verjeti, da si je fant vzel čas in pogledal sončni zahod? Ha? Od kdaj so pa oni romantiki? Lepo te prosim. Oni so romantiki takrat, ko imajo kakšno korist od tega.. Si je zopet mislila, ko ga je opazovala. V resnici ni imela ravno veliko pojma o tem, kakšni so dejansko fantje pri njih, a si jih je tako nekako predstavljala. Prekrižala je noge in si z roko podprla glavo.
Prisedel je k njej. Bog, se pa res ne pusti motiti. "Razmišljala." je kratko odgovorila. "O čem, te pa prav nič ne zanima, definitivno pa ni bilo o tebi." je še dodala, zgolj zato, ker se je skušala izmuzniti temu vprašanju. Njemu pa res ni mislila razlagati svoje življenje? Halo, saj ni tako nora.. "In kaj mlad gospodič počne tukaj?" je vprašala nazaj. Smešno, vendar ni imela pojma v kateri letnik bi ga postavila.. A za njo so mladi vsi. Prvi letnik ali sedmi - vsi mladi.
Nazaj na vrh Go down
Amon Amarth
6. letnik Spolzgada
Amon Amarth

Število prispevkov : 24

Prepovedani gozd - Page 2 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Prepovedani gozd   Prepovedani gozd - Page 2 I_icon_minitimeTor Apr 24, 2012 8:59 am

"Kakopak," ji je namenil povsem mil smehljaj in se udobneje namestil na napol strohnelem deblu. Po mali čistini okoli njiju so poganjali mali beli cvetovi, ki jih je bilo še največ opaziti ravno pri hlodu, na katerem sta čepela, in Amon se je z zanimanjem nagnil nekoliko naprej, da bi jih lahko natančneje preučil. S prstom je nežno dregnil eno izmed cvetic, ki je z nekakšnim zvokom, ki je še najbolj spominjal na pisk, jezno šavsnila po njegovi dlani in nato s potuhnjenim renčanjem zaprla svoj cvet. "Presneto, če rože v tem gozdu so nevarne," je zamrmral bolj sam zase kakor svoji čemerni sogovornici, ki je nekaj razpravljala sama s seboj. No, pa saj ne da bi se kaj posebno pritoževal. Slej ko prej – to so ga naučile izkušnje – bo odšla, kajti nihče ni maral zajedljivega Spolzgadovca, ki je svoji okolici stalno delil nič kaj dobrega obetajoče nasmeške.

"To je povsem samoumevno," je odsotno pokimal, ne da bi jo sploh pogledal in se dvignil s kosa lesa, na katerem je poprej sedel, da bi si ogledal košček dlake, ki je osamljeno vihral v nežnem vetriču, ki je vel med debli Prepovedanega gozda. Sivkasta, na trenutke nekolikanj srebrna dlaka je nežno valovila med lubjem, v katerem jo je pustila tista žival, katere last je nekdaj bila. Amon jo je, precej prepričan, da ga vsaj dlaka ne bo skušala napasti, zadevo potegnil z drevesa in jo skrbno pospravil v notranjo stran plašča. "Če bi razmišljala o meni, bi nedvomno počela že kaj drugega, ne pa da tista svoja lepa usteca zapravljaš s takšnim nesmiselnim govorjenjem," ji je ponudil zajedljiv odgovor, ki ga je spremljal skoraj pomilujoč nasmeh.

"Oh, mladi gospodič kajpak zasleduje takšne očarljive, nadvse prijateljske mlade dame, ki se ob tako poznih urah znajdejo v…Prepovedanem gozdu," ji je pomežiknil in ji zopet obrnil hrbet. "In, kako ti gre kaj iskanje teh magičnih predmetov? Kaj sreče?" je navrgel prek ramena in počepnil ob prav boleče rdeči gobi, ki si je pridušeno mrmrala nekakšen napev.
Nazaj na vrh Go down
Rei Oal
7. letnik Pihpuffa
Rei Oal

Število prispevkov : 310
Age : 31
Kraj : Vrhnika ;)

Prepovedani gozd - Page 2 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Prepovedani gozd   Prepovedani gozd - Page 2 I_icon_minitimeTor Apr 24, 2012 10:14 am

Sprostila se je. Najbrž zato, ker še ni bil tako prekleto tečen, plus tega ga je poskušala vsaj malo sprejeti, preden ga dokončno obsodi za sovražnika ali pa nepoznanega osebka. Nekaj časa je bila tiho, kar ni ravno značilno za njo. A ob njem nekako ni vedela kaj mu sploh reči. Zabrusiti mu kako besedno, ni bilo ravno učinkovito. Po glavi so ji več ali manj hodile poredne misli. Bog kako jih je pogrešala. Vse od seksa do samega muckanja s tipom. Pa trenutno ji je res bilo vseeno ali je to z njim ali z profesorjem. Vendar ji je glava pravila da ne. Niti slučajno ne z njim, čeprav je telo hrepenelo po kakršni moški bližini. Dajmo Rei! Zberi se! Si je rekla v glavi, ko je neznanec nekaj pripomnil o rožah. "Daj no malo pazi nase. Mislim, da oba ne bi bila ravno zadovoljna, če igram medicinsko sestro ali pač?" je rekla brez prezira, mogoče z majhnim sočutjem.

Potem je pokimala, čeprav je najbrž ni videl in si mislila v redu. Pač je samoumevno, kakopak. Kaj je videl na tisti sivkasti dlaki, je ni ravno zanimalo. Bolj je preučevala njega. čeprav zopet ne bi smela tega početi. Znova in znova si je to govorila v glavi. In da je prekinila tole je rekla: "Samorog?" No bolj vprašala, kot ne. Vendar je nekaj vrelo v njej, da bi govorila in govorila. Ali pa počela kaj bolj pametnejšega kakor sedenje in opazovanje dlake.
"Kaj res? Misliš, da se ne znam brzdati? Sploh pa dvomim, da bi kaj hotel imeti z menoj. Vi sploh imate z drugih domov partnerje ali jih imate le za zabavo?" je direktno vprašala z resnim glasom in uprla oči vanj. "Lepo da imaš moje govorjenje za nesmiselno. Mogoče bi pa moral s čim zapreti usta." je jezikala nazaj. Joj! Te zelene oči. Ali jo je privlačila ta igra med njimi, ko so se vedno prepirali ali ne? Vendar Rei ni nikoli takoj odšla. vedno je iskala nekakšne težave ali povod, da koga pač sune nekam. Pa je bilo sedaj tudi tako? Je iskala pretep z moškim, ki je močnejši od nje?
"Ohohohoho! Sedaj se imamo pa že za prijatelje!" je zavriskala, čeprav sarkastično. Halo? Saj en da je vedela, da ni resen. Sicer se nikoli ne ve, a ta njen načrt, da ga bo sprejela je bil malce jalov. No vsekakor je bolj nagnjen proti propadu kakor ne. Potem se ji je glas omehčal. "Po pravici povedano jih nisem še iskala. Sem pa slišala, da so dokaj uporabne zadeve in bi se jih najbrž splačalo iskati.." naredila je kratek premolk in pomislila, če bi ga povprašala o skupnem iskanju ali ne. "Ali bi.." je začela in vmes nehala. Ja kar sanjaj punči! Odtrgala je pogled z njega s to mislijo. "Pri tebi kaj sreče? Najbrž bolje kot pri meni?" je zopet bila prijazna. Njena nihanja med jezikanjem in prijaznostjo so bila res čudna? Moteča? No vsaj za njo. Ni vedela kaj naj bo do njega sploh, če misli kaj biti. Najbrž oboje, ker drugače ne gre. Ali pa naj kar odide. Sedaj, tukaj, v tem trenutku. Pogrešal je tako ne bo. Zavzdihnila je glasno in se prav nič ni menila zanj.
Nazaj na vrh Go down
Amon Amarth
6. letnik Spolzgada
Amon Amarth

Število prispevkov : 24

Prepovedani gozd - Page 2 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Prepovedani gozd   Prepovedani gozd - Page 2 I_icon_minitimeNed Maj 06, 2012 11:07 am

"No ja, odvisno kako si se pripravljena obleči za to vlogo," je bolj sebi kakor njej odvrnil Amon in zatrl majhen smehljaj, ki mu je silil na ustnice. Podoba, ki se mu je ob teh mislih naslikala v glavi, je bila prav prijetna na pogled, vendar je poznal kopico deklet, ki bi v takšni preobleki izgledale še bolje. Ob njeni izjavi-vprašanju je le skomignil z rameni, saj tudi sam ni vedel, kateremu bitju pripada sivkasta dlaka. Sicer se je bežno spominjal, da so imeli samorogi svetlejše krzno, a Merlin si ga vedi, če so bili njegovi spomini še zanesljivi – vsaj kar se tiče pouka prvega in drugega letnika.

"Prosim lepo no, zakaj pa ne bi imeli partnerjev iz drugih domov?" je začudeno privzdignil eno obrv in se obrnil proč od dlake, da si je lahko ogledal njen obraz. "Meni je načeloma precej vseeno za to, v katero barvo je kdo oblečen, razen morda pač to, da mu pristaja," je povzel svoje mnenje in se sprehodil mimo nje. "Upam da to ni bilo povabilo," se je zahehetal zelenooki Spolzgadovec in se lagodno naslonil na eno izmed debel za svojim hrbtom. Konec koncev Pihpuffovka niti ni bila napačna. Lepa postava, dolgi, sveti lasje, čedne oči, je razpredal v glavi, medtem ko je njegov pogled ocenjujoče in brez sramu drsel po njenem telesu. "Čemu pa se ne bi imeli, konec koncev? Saj nisem storil nič napačnega ali nesramnega," je mirno odgovoril na njen izpad in se odmaknil od hrapavega lesa, na katerega se je bil naslanjal.

Odsotno je pokimal z glavo in ji namenil dolg pogled "Na uho mi je prišlo, da ima že kar lep kupček ljudi te čarobne zadevščine," je začel in si dovolil, da se mu je preko obraza razlezel nasmeh. "In jaz sem trdnega prepričanja, da jih je lažje obrati z ljudi kakor pa vandrati gor in dol po Bradavičarki in parku v upanju, da ti bo na glavo padel amulet ali pa se boš spotaknil ob leteče čevlje," nasmeh je še zrasel, ko je Amon zaključil svojo misel, "zato se mi je zdelo smiselno, da se ustvari neke vrste…dogovor." Glas mu je bil kakor presladek sirup ob teh zadnjih besedah, smaragdne oči pa so se hudomušno svetlikale. "Kaj praviš na to, da si drug drugemu pomagava…priskrbeti dotične predmete?" plenilski smehljaj je kakor kača, pripravljena na napad počival na njegovih mehko ukrivljenih ustnicah, medtem ko pogleda ni odtrgal od njenega.
Nazaj na vrh Go down
Rei Oal
7. letnik Pihpuffa
Rei Oal

Število prispevkov : 310
Age : 31
Kraj : Vrhnika ;)

Prepovedani gozd - Page 2 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Prepovedani gozd   Prepovedani gozd - Page 2 I_icon_minitimeTor Maj 08, 2012 9:50 am

"V marsikaj sem lahko oblečena." je rekla nazaj zapeljivo in je bila za trenutek tista Rei, ki je zapeljevala vsakogar. Gledala ga je v oči in se mu celo resnično nasmehnila. A se je zdrznila v trenutku, umaknila pogled z njega. No ja.. Svoje čase sem bila res v marsikaj oblečena.. Spomnila se je tistih dni. Spolne fantazije znajo res biti prav zabavne. In tudi kostumi. Nekateri so prav privlačni ne glede na to kako izgledajo na sam prvi pogled. Misli so ji čisto zaplavale v življenje njenih prejšnjih let. Čisto je pozabila na tisto neznano dlako.
Zdrznila se je, ko je zaslišala njegov glas. "Hm. V bistvu ne vem. Ne delujete mi ravno tako." je rekla normalno, kakor da se poznata že sto let in sta v dobrih odnosih. "Pravijo, da je vse možno." je še dodala. "In? Meni pristaja rumena? Tebi zelena vsekakor." kar je bilo res. Ni bila sarkastična, niti ne tako zelo prijazna. Le resnična je bila. Ni bilo le zaradi njegovih oči, vendar si ga v drugih barvah res ni mogla predstavljati, razen v črni. In prav kar mu je dala poklon, ki ga je mislila resno.
Uhh. Ko bi le sprejel to povabilo. Bilo bi krasno. je za sanjarila v glavi. Ves čas njenega sanjarjenja kako bi se mečkala tukaj z njim, ga je gledala v oči. Predolgo sem že bila sama. si je zamislila in vidno zavzdihnila. In tako bo še kar nekaj časa. "Povej mi. Kje se vidiš v prihodnosti." vprašanje ji je šinilo čez glavo. Hotela je vedeti, ker jo je enostavno začel zanimati. Na pogled niti ni deloval tako moreč ali tečen. Tudi vzvišen ne, čeprav ima tu in tam skrivni nasmešek, ki mu Rei ravno ne zaupa.
"No ja. To je res. Nič nisi še storil, vendar to še ne pomeni da sva super prijatelja." je rekla in ga pogledala s tistim pogledom, saj nisi resen? "Sicer pa pri meni tako ali tako traja sto let, da ti zaupam kot prijatelju." je še dodala, brez razloga. Kot da bo poskušal on biti prijatelj z njo? Pa kaj še.

"Dogovor? V zameno za kaj? Mislim, to da si bova pomagala iskati predmete že.. Samo, to ni ravno dogovor?" ha? Je bila trenutno res bolj blond, kot pametna? Ker ni dojela kaj sploh hoče, razen kakšen predmet. "Sicer pa zaradi mene lahko iščeva skupaj. Če nimaš nič proti. Jaz nimam." kar naenkrat je pozabila na njeno sovraštvo do teh spolzgadocev. Vendar je trenutno njegova družba ni motila. Mogoče pa ga je res želela spoznati in mu dati možnost, da si 'opere ime'. "No. Povej kje bova začela iskati in gledle dogovora mi tudi lahko malo bolje razložiš." vstala je in se postavila pred njim. Čakajoč nanj se je ozrla po okolici, v nebo in vdihnila svež zrak.
Nazaj na vrh Go down
Niall Horan
5. letnik Pihpuffa
Niall Horan

Število prispevkov : 107
Age : 27
Kraj : Mullingar (Irska)

Prepovedani gozd - Page 2 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Prepovedani gozd   Prepovedani gozd - Page 2 I_icon_minitimePet Jul 06, 2012 10:33 am

"Av," je izustil Niall, ko se je spotaknil ob eno izmed korenin, ki so drevesa ob obrobju Prepovedanega gozda držala v tleh. "Mislim, da smo šli že dovolj globoko," je rekel, saj ni želel, da odtavajo predaleč, še posebej ker se bo čez par ur že znočilo in ponoči se v gozdu prebudijo vse vrste raznih nevarnih bitij. Druga dva sta se strinjala ter sedla na tla, medtem ko je Niall sedel na korenino natanko med Liama in Rei. Liamu je pomignil naj iz torbe na plano privleče pijačo. "Kar takoj bosta že začela piti?" je malce znervirano vprašal Liam. Niall je samo zavil z očmi in kar sam segel v Liamovo torbo.

Rei je namreč Liama prepričala, da je bil on tisti, ki je priskrbel pijačo. Z Niallom sta vedela, da ima Louis v svoji sobi skrito zalogo, saj prav tako rad pije kot Niall, tako da se je Liam po alkohol napotil v Spolzgad. Za pijačo ni rekel Louisu direktno, ker je vedel, da se jim bo potem hotel pridružiti še on ter Liama napiti, česar pa ni hotel. Da se je temu izognil, je tako za pomoč prosil Zayna, ki je vedel natanko kje ima Louis vse skupaj spravljeno, poleg tega pa od Liama ni zahteval nikakršnega pojasnila.

Za začetek je Niall zase ven povlekel pivo. Mmm, Guiness. Obrnil se je k Rei in vprašal: "Kaj boš pa ti?"
Nazaj na vrh Go down
Rei Oal
7. letnik Pihpuffa
Rei Oal

Število prispevkov : 310
Age : 31
Kraj : Vrhnika ;)

Prepovedani gozd - Page 2 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Prepovedani gozd   Prepovedani gozd - Page 2 I_icon_minitimePet Jul 06, 2012 11:18 am

"Hej, saj še nisva začela piti." Je rekla, ko se je Niall spotaknil ob korenino. Bolj se je pošalila, saj je bilo logično da se lahko vsak kdo spotakne. Nekateri celo na ravnem. Pomislila je nase, kolikokrat je že pristala na tleh, še posebej ko ni bila prisebna. Dovolj pregloboko? Si je mislila. Bolje, da ne ve kje vse sem že bila. Sicer pa ji bo vseeno čez pet minut, ker bo imela super družbo in pijačo. Usedla se je na Niallovo desno stran, na korenino.
"Hej. Kaj misliš da bom šla domov jutir zjutraj in ti tudi? Seveda bova že sedaj začela piti." je rekla prijazno in ga opomnila da on pazi na njiju. Liam je vzem pločevinko piva. Njej je bilo v bistvu vseeno kaj pije, ker pije bolj ali manj vse. Tudi viski je dober, čeprav je njej osebno ogaben. [color=mediumslateblue]"Hm. Kaj imaš?" pogledala je Liama in Nialla. "No, če imaš kaj močnejšega kot pivo se priporočam, če ne mi pa kar nekaj daj." je vzkočila v besedo, tako da ni imel ne eden ne drugi časa za odgovor. "Hej. Se opravičujem če bo to vprašanje koga užalilo ali karkoli podobnega. Pa kadi kateri od vaju?" ideja jo je čisto prešinila. Sama sicer nima nič proti cigaretom in sama jih ponavadi kadi kadar je hudo pijana. Prijela je ponujeno pijačo in začela piti z velikimi požirki. Naredila jih je le pet in izgledalo je skoraj, kot da požira tekočino.
Ker so bili ravno tako daleč, da bi se njeno dretje še vedno slišalo do šole, je ostala tiho - za spremembo. Ja saj ji je dogajalo v glavi, že preden so prišli sem. "In kaj bomo počeli? Samo sedeli? Neee?" Pijačo je naslonila na korenino in vstala. Za roke je prijela Liama in ga potegnila po konci. Nežno ga je držala za prste in premikala roke, ter ustvarjala korake. Bil je lahek ples, ki se ga sproti zmišljuješ. "Če vaju karkoli zanima, lahko brez skrbi vprašata. Steklenico resnice.. No premalo nas je da bi lahko bila zabavna, poleg tega pa je že čisto prelajnana." je govorila in gledala Nialla, potem Liama. Ločila se je z eno roko in naredila krog pod njegovo roko. Potem se je spet njena roka staknila z njegovo in nadaljevala v mirnem ritmu. "Prideš še ti Niall?" ga je povabila in se ob tem spomnila na pesmico ringa ringa raja in kako so to v vrtcu plesali v krogu.
Nazaj na vrh Go down
Niall Horan
5. letnik Pihpuffa
Niall Horan

Število prispevkov : 107
Age : 27
Kraj : Mullingar (Irska)

Prepovedani gozd - Page 2 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Prepovedani gozd   Prepovedani gozd - Page 2 I_icon_minitimeSob Jul 07, 2012 12:55 am

"No, če imaš kaj močnejšega kot pivo se priporočam, če ne mi pa kar nekaj daj," je odgovorila Rei. Niall je pogledal v torbo in videl, da je med drugim v torbi tudi vodka, zato ji je podal kar to. "Sam raje začnem s čem lažjim in šele kasneje presedlam na kaj močnejšega," je sproti povedal. Poleg tega je imel najraje pivo. Okus mu je zelo prijal. Nato ju je Rei kar naenkrat vprašala, če kdo od njiju kadi. Liam je bil prvi, ki je odgovoril. "Ti zgledam tako?" se je poskušal pošaliti, verjetno da bi se malce sprostil in ne bi bil več tako napet. "Ne, nihče od naju ne kadi," ji je povedal Niall. Izmed njegovih prijateljev je kadil samo Zayn, ki je dal za poskusiti tudi Niallu. "Sem poskusil," je po pravici povedal Niall, "pa mi ni bilo všeč." Samo slabo ti je in dušiš se. V tem ni videl smisla.

Rei je kmalu zatem vstala in s seboj povlekla še Liama ter ga začela voditi v ples, čeprav ni bilo glasbe. Na začetku je Nialla kar malce popadlo ljubosumje, a ga je kmalu odpisal, saj sta bila Liam in Rei videti prav zabavno. Najprej je bil Liam videti zelo presenečen in kar nekako tog, čeprav je bil drugače zelo dober plesalec. Tudi Niall sicer ni bil preveč slab, a preveč dober pa tudi ne. A kmalu se je Liam sprostil in on začel Rei voditi po travnati površini. Niall je popil skoraj že celo pivo, ko je Rei zraven povabila še njega. "Plesa se ne bom branil," je rekel, vstal in se jima pridružil. Vsi so držali za roke in plesali nek izmišljen smešen ples, ter se na ves glas smejali. Brez da bi vedeli kdaj, so se potem držali že kar čez pas, namesto za roke in tudi Liam je bil poplnoma v elementu.

Nato so se malce utrudili od vsega tega poskakovanja in spet sedli na tla. Niall je vzel iz torbe še dve pivi in enega ponudil Liamu. Liam je bil najprej skeptičen in je pogledoval od Rei do Nialla, ter se nato končno vdal: "Naj ti bo. Vendar samo ENO pivo." Niall se je nasmehnil in si mislil: Haha, to je šele začetek, Liam. Bil je prepričan, da jima bo z Rei Liama uspelo napiti. "Torej, rekla si, da te lahko vprašava karkoli," se je Niall spet posvetil Rei. "Povej nama kaj o sebi. Karkoli."
Nazaj na vrh Go down
Rei Oal
7. letnik Pihpuffa
Rei Oal

Število prispevkov : 310
Age : 31
Kraj : Vrhnika ;)

Prepovedani gozd - Page 2 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Prepovedani gozd   Prepovedani gozd - Page 2 I_icon_minitimePon Jul 09, 2012 7:44 am

Ni bila ravno razočarana, ko je izvedela da nobeden od njiju nekadi. V bistvu ji je bilo vseeno za cigarete in raznorazne dodatke. Vprašala je kar tako, da bi mogoče v nadaljnih urah vedela koga prostiti za eno cigareto, da bi se pa sedaj tukaj zakajala na drug račun pa ne. Zato se je ob Liamovem poskusu šale le nasmehnila in na koncu skoraj ploskala Niallu ker je že poskusil. No vsaj poskusil je in ve da so zanič. Si je mislila in ga ni obsojala česarkoli.

Ples je najprej vodila sama, ker si ga je sproti izmišljevala, potem pa se je Liam bolj sprostil in je kar on njo povedel. Sama se je prepustila njegovemu ritmu in se smejala kar tako. Bil je preprost sproščen smeh, ki je ponavadi značilen za brezskrbne otroke. Potem se jima je pridružil še Niall in vsi so bili kakor zadeti otroci. Vrteli so se v krogu in se smejali brez razloga. So se pa vsaj imeli fino - Rei se je.

Po utrujajoči 'telovadbi' so se usedli nazaj na vejo. Sama je pila svojo ponujeno pijačo po ogromnih požirkih. Ko je to dokončala je Nialla prosila za pivo, sam pa je ta pivo že ponudil Liamu. "UUUUUUUUUU." se je slišalo iz Reinih ust. Nasmehnila se je obema, ko ji je Niall rekel naj pove nekaj o sebi. "Kaj naj pa povem? To da sem tako rekoč cipa, ali naj raje rečem bivša cipa ki je na vsaki žurki bila z drugim, včasih tudi tako v sredini tedna? Sicer sem prijazna in vse, nimam nič proti če poveš svoje mnenje, vendar je zagotovljeno da boš dobil moje mnenje nazaj. Včasih imam nabrušen jezik, sem trmasta, sovražim spolzgadce, znam udariti in in.. No nevem. To bi bilo to. To da rada pijem že vidite, da mi zna dogajati tudi." je povedala vse direktno. Kot da ima veze kakšno mnenje imata o njej? Tako ali tako bo končala šolo in bo šla iz nje. Torej je vseeno. "In prosim, če sem vaju prestrašila mi povejta sedaj ne čez tri mesece, ko to res ne bo imelo veze z ničemer. Pa vidva?" je še dodala in vprašala nazaj. Pila je svoje pivo - tokrat počasi s majhnimi požirki. Oba je gledala in se jima nasmehnila, češ da to nič takšnega pač sem kakršna sem.
Nazaj na vrh Go down
Niall Horan
5. letnik Pihpuffa
Niall Horan

Število prispevkov : 107
Age : 27
Kraj : Mullingar (Irska)

Prepovedani gozd - Page 2 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Prepovedani gozd   Prepovedani gozd - Page 2 I_icon_minitimeNed Jul 29, 2012 1:46 am

Nialla je Rein izbruh besed kar malce presenetil. Ni pričakoval, da se bo začela opisovati z besedo 'cipa'. Vendar je spoštoval dejstvo, da je tako iskrena in naravnost pove, ne glede na to kaj si bodo drugi mislil. Tudi sam je bil namreč takšen. Videl je, da pa je bilo Liamu ob tem kar malo neprijetno, saj je kar naprej delal velike požirke piva, najbrž zato, da se je zamotil.

Ko je Rei končala, je Niall pokimal z nasmehom na obrazu. "Wow," je izjavil. "Po pravici povedano ne vem kaj naj rečem o sebi, saj z ničemer ne bom mogel prekositi tega kar si o sebi povedala ti," je rekel malo za šalo. Mogoče bi lahko dokazala, če je tisto, da si vsakič z drugim, res, je pomislil, a tega ni rekel naglas, saj ni hotel tvegati, da bi ga Rei zavrnila ali kaj podobnega. Po eni strani mu je bilo žal, da je bil z njima Liam, saj je hotel z Rei malce zasebnosti. Navsezadnje je hormonalen najstnik, ki že več kot pol leta ni imel punce.

Odločil se je, da bo le nekaj povedal o sebi. "No, jaz pa bi zase rekel, da sem brezskrben tip, ki se rad zabava in je skoraj vedno pozitiven. Uživam v glasbi, hrani, zabavi in pijači, predvsem pivu. Zelo rad imam tudi dekleta, a v vsem tem nisem tako izkušen kot ti," ji je namignil in se nagajivo nasmehnil. Liam je bil ves čas tiho in je samo opazoval Rei in Nialla.

((PS. sori ker sem tok pozno odpisala))
Nazaj na vrh Go down
Rei Oal
7. letnik Pihpuffa
Rei Oal

Število prispevkov : 310
Age : 31
Kraj : Vrhnika ;)

Prepovedani gozd - Page 2 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Prepovedani gozd   Prepovedani gozd - Page 2 I_icon_minitimeTor Jul 31, 2012 6:28 am

[[ ne sekirej se, sem precej navajena xD ]]

"Ah. Prosim lepo." je rekla na njegov odziv. "Vsak kdo ima nekaj za povedati o sebi. Nekateri smo bolj umazani, drugi bolj čisti." je še dodala in oba pogledala. Lahko je opazila, da je Liamu neprijetno. Naprej je srkala pivo in gledala oba. Ni ji bilo prav, da je Liam tretje kolo, ker ne misli imeti prav nič z nobenim. Končala je s tem življenjem, čeprav je tu in tam popustila in zopet padla v svoje staro življenje za nekaj ur. Sedaj je bila res odločna. No hotela je biti odločna, to je bila nekako vedno šibka točka - fantje in zabava. Sicer sta bila oba fanta v redu in super, vendar se res ni hotela zapletati z njima, čeprav je do konca leta zelo malo časa.

Nasmehnila se je sama sebi in spila svoje pivo do konca. Zopet je prisluhnila Niallu, ki je končno povedal nekaj o sebi. "V izkušenosti bi se dalo veliko razpravljati. No bolj ali manj." je rekla veselo in sedaj pogledala Liama. "Pa ti Liam? Upam da ti nisem pokvarila večera s svojo osebnostjo." je rekla in se nekako opravičila s pogledom. Ne, res ni hotela uničiti večera, vendar če je nekdo ne sprejme pa tudi nič ne more. Rahel vetrič je zapihal in nad njih je padla temna noč. šele sedaj je opazila tistih pet zvezd, ki se celo vidijo skozi vso to gosto krošnjo. Odložila je svojo pločevinko na tla, sama pa se oddaljila od njiju za par korakov, nato pa se ulegla na tla. Gledala je v nebo oziroma krošnje in se prepustila njihovi harmoniji. "Čudovito je." je le rekla in se ni zmenila ne za enega ne za drugega. Velikokrat je že bila v gozdu in opazovala njegovo čudovitost. vendar je trenutni razgled bil eden izmed najlepših v vsem njenem bivanju tukaj.
Nazaj na vrh Go down
Niall Horan
5. letnik Pihpuffa
Niall Horan

Število prispevkov : 107
Age : 27
Kraj : Mullingar (Irska)

Prepovedani gozd - Page 2 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Prepovedani gozd   Prepovedani gozd - Page 2 I_icon_minitimeSre Avg 08, 2012 10:04 pm

"Ne, ne, sploh ne," je hitro odvrnil Liam. Njena izjava ga je presenetila. "Upam, da ti nisem dal takšnega vtisa." Prazno pločevinko piva je postavil na tla zraven sebe in odgovoril na vprašanje: "Ne vem, nič posebnega nisem. Starša oba prihajata iz čarovniške družine, vendar nismo ne vem kako vplivni ali znani tako kot nekatere čarovniške družine, tako da verjetno ne bi prepoznala imena, če bi ga omenil. Imam dve starejši sestri. Od teh je ena šolo že končala, druga pa jo bo čez en mesec, saj je v zadnjem letniku, tako kot ti. Drugače pa kot je Niall rekel zase, tudi jaz uživam v glasbi. In pa v quidditchu ter raznih drugih športih." Skomignil je z rameni, saj ni vedel kaj drugega naj še reče.

Rei se je zleknila na tla malce stran od njiju in kar naenkrat je Niall opzail, da se je že znočilo. Sploh ni vedel kdaj se je to zgodilo. Ravno ko je hotel komentirati, pa je Rei dahnila: "Čudovito je." V tem sta se oba z Liamom zazrla v nebo in Niall je videl, da ima Rei prav. Nebo je bilo temno, a brez oblačka in na njem so se že začele pojavljati prve zvezde. Niall je zvrnil že kar nekaj piv, zato se je odločil, da si bo zdaj dal duška še z malo vodke. Vedel je, da najbrž ni najboljša ideja mešati razne alkoholne pijače, saj te na ta način veliko bolj zadane. Vendar pa ni bil pijan že kar lep čas, tako da si je mislil Zakaj pa ne? in iz torbe vzel vodko ter neko Fanti podobno pomarančno pijačo, medtem ko je Liam še naprej strmel v nebo.

Vstal je, pomignil Liamu naj mu sledi, in odkorakal do Rei. Sedel je na njeno desno, si v plastičnem kozarčku zmešal pijačo, nato pa legel tudi on. Liam je še malce postopal blizu njiju, potem pa se še sam ulegel na tla, na Reijino levo. Tako so se začeli pogovarjati medtem ko so opazovali prečudovito nebo, na katerem je nastajalo vedno več zvezd. Vmes so pili pijačo, celo Liam, katerega sta Niall in Rei uspešno prepričala, da je tudi on načel vodko. Kmalu je sploh niso več mešali s pomarančno pijačo, temveč so pili kar iz steklenice. Verjetno zato, ker se nobenemu od njih ni dalo ves čas premikati iz ležečega položaja v sedečega za mešanje pijač.

Niall je že kar močno čutil alkohol. Vse mu je bilo smešno in sploh ni točno več vedel kaj počne. V tem stanju se je kar naenkrat ulegel na bok proti Rei, izjavil "Veš, Rei, zelo vesel sem, da sem te spoznal. In kar naravnost ti bom povedal, da si mi všeč," se stegnil in jo poljubil na usta. Bil je poljub brez jezika, a vseeno je trajal več kot le par sekund. Tega v treznem stanju verjetno ne bi takole izpeljal, a alkohol dela svoje. Ko je glavo spet odmaknil od Reijine in čakal na njeno reakcijo, pa so vsi trije nekje v bližini zaslišali čudno renčanje. Niall ni poznal nobene bunkeljske živali, ki bi spuščalo tak zvok. Glavo je obrnil proti drevesom od koder je zvok prihajal in zagledal dve veliki rumeni žareči krogli, ki sta izgledali kot oči.
Nazaj na vrh Go down
Rei Oal
7. letnik Pihpuffa
Rei Oal

Število prispevkov : 310
Age : 31
Kraj : Vrhnika ;)

Prepovedani gozd - Page 2 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Prepovedani gozd   Prepovedani gozd - Page 2 I_icon_minitimeČet Avg 09, 2012 10:09 am

Seveda je dobila tak občutek. Ni bila neumna, le ponavadi je ignorirala poglede, ki so jo obsojali. Lahko bi se celo reklo, da je navajena tega - čeprav v bistvu ni. Kakorkoli, ni mu mogla zameriti, zato se mu je nasmehnila. "Oprosti." je še dodala in mu prisluhnila. "Prav imaš. Res vas nebi prepoznala, ker se sploh ne zanimam za znane priimke ali kakorkoli že. I don't really care about them. Sicer pa je po mojem bolje, da nisi vzvišen. Brez zamere. In hej. Mogoče poznam obe tvoji sestri. Najbrž bi ju bolj prepoznala po videzu kakor imenu." je govorila prijazno in mirno. Ni ravno dobra igralka in tudi sovražila je igranje. Rei bi bolj težko igrala, ko se pri njej takoj vidi ko ji kaj ni prav ali pa je kaj narobe. Le dovolj časa jo moraš poznati, da prepoznaš določene poteze - potem si na konju. "Sama šport veliko raje spremljam oziroma berem članke. V nižjih letnikih sem celjo objavljala članke za bradavičin časopis. No poskusila sem, vendar za njih nisem bila dovolj dobra, pa so me odslovili. Tipično." Je povedala svojo zgodbo iz let, ko je hotela postati novinarka. Kako bedna ideja Rei.

Ob gledanju neba, ni pričakovala vodke in obeh fantov poleg nje. Vendar jo je ideja zabavala. Z vsakim kozarčkom, kasneje požirki, je bila bolj pijana in manj se je zavedala svoje obljube glede zvez in fantov. Oba sta ji bila srčkana in zabavna. Liam je sicer bil malo bolj resen, vendar ji je tudi to bilo všeč. Ah. Kaj sanjam? Nikoli se nebi mogla odločiti med obema. V njeni glavi je zopet nastal boj med biti ali ne biti. Bolj ko je pila, bolj je njeno poželenje po goli koži naraščalo. In če bi ona postavljala pravila, bi slekla oba in se mečkala z obema. A nekaj pameti je še ostalo v njeni pijani glavi in tega ni mislila narediti. Liamu bi se zagotovo zamerila. Naglo je nagnila steklenico vodke vase. Po nekaj globokih požirkih je steklenico dala Liamu, kateremu je še namenila poželjiv pogled. Nikoli se ne bom ničesar naučila kaj ne? V glavi ej zavila z očmi in se odločila eno stvar. Danes bo uživala in se prepustila toku. Obljubo si lahko zadam ob novem letu. Saj veš Rei, novoletne obljube pa to. V glavi se je pogovarjala sama s sabo - v pijanem stanju. Kdo ve. Mogoče pa je Liam pravi zame. Zdi se v redu fant in bolj resen je kot jaz.. Njene misli je prekinil Niall. S poljubom in izjavo jo je presenetil. Rahel in čuten poljub mu je vrnila na ustnice, ni okanemela. Potem se mu je butasto nasmejala, ko sta se ločila. krasno. Žal ji je bilo za Liama. Ni hotela, da postane tretje kolo, ker to bi bilo res bedno. Zato se je obrnila proti njemu, se hotela še njemu butasto opravičujoče nasmehniti. Ob tem se je slišala čudno renčanje in ko je pogledala v drevje, je videla rumene oči. "Fanta! Družbo imamo." je rekla po tiho in se stisnila k Liamu. Ja res je bedno od mene. KRASNO REI.
Vstala je. Tako iznenada."Hej. Oba sta krasna in popolna." oba je bežno pogledala. Počasi se je začela približevati se temu stvoru z rumenimi očmi. Svojo desno roko je položila na svoj desni bok, kjer je bila njena palica. Za vsak slučaj. Sama bi veliko raje videla, da žival ali stvor enostavno zbeži. In Bog kako bedno je bilo loviti ravnotežje, ko si hotel biti kul pred dvema tipoma! Seveda sta jo fanta hotela ustaviti, vsaj njej se je tako zdelo. Na pol poti se je obrnila proti njima in ju pogledala, češ ali se hecata? Kaj mi pa more? In to ni bilo ravno pametno..
Nazaj na vrh Go down
Niall Horan
5. letnik Pihpuffa
Niall Horan

Število prispevkov : 107
Age : 27
Kraj : Mullingar (Irska)

Prepovedani gozd - Page 2 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Prepovedani gozd   Prepovedani gozd - Page 2 I_icon_minitimeČet Avg 09, 2012 10:13 pm

"Fanta! Družbo imamo," je Niall slišal reči Rei. Sam je za trenutek kar okamenel in njegovi možgani so prenehali delovati. Najbrž je bila za to kriva kombinacija pijanosti in pa strahu ter šoka pred bitjem, ki jih je opazovalo iz gozda. Preden se je zavedel je bila Rei že pokonci in se je začela približevati stvoru. Liam je bil takoj na nogah in zaklical: "Rei, mislim, da to ni dobra ideja."

Ona pa jima je na pol poti samo namenila posmehljiv pogled in nadaljevala pot proti kdo-ve-čemu. Liam ni izgubljal časa. Pognal se je za njo. Očitno je bilo, da jo hoče ustaviti. Zdaj se je tudi Niall prebudil iz začetnega šoka in sledil Liamu. Ven je potegnil palico, čeprav je dvomil, da mu bo kaj pomagala, saj se mu je od pijače vrtelo in bi zagotovo zgrešil. V tistem je Liam dosegel Rei in jo prijel za roko, da jo ustavi. "Mislim, da je bolje, da se odpravimo od tod," je rekel. Bila sta že dokaj blizu rumenih oči. Še preden pa je Rei lahko karkoli odgovorila, se je spet zaslišalo renčanje in bitje je skočilo pred njiju.

Niall je debelo pogledal, saj kaj takega še ni videl. Bitje ga je še najbolj spominjalo na volkodlaka, a glava in telo nista bila volčja, temveč hijenina. Iz gobca so se mu cedile sline. "Gnoll," je zašepetal Liam, ki je očitno v kakšni knjigi prebral kaj o tem bitju. Ravnal je hitro in instinktivno. Rei je odrinil stran, izvlekel palico in izvedel urok Petrificus totalus. Tudi on verjetno ni bil čisto pri sebi zaradi alkohola, saj je malce zgrešil. A vendar je urok pošast oplazil po levi roki in nogi, zgodilo pa se ni nič. Dejstvo, da je Liam streljal nanj pa je stvor samo še bolj razjarilo, saj je gnoll na ves glas zarjovel in vanj zapičil svoj pogled.

(( Za boljšo predstavo, to je gnoll: http://4.bp.blogspot.com/-mGXMdXyiygI/TVzyzexPKTI/AAAAAAAAAEM/bIRs1rur6I8/s1600/Gnoll+D.jpg ))
Nazaj na vrh Go down
Rei Oal
7. letnik Pihpuffa
Rei Oal

Število prispevkov : 310
Age : 31
Kraj : Vrhnika ;)

Prepovedani gozd - Page 2 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Prepovedani gozd   Prepovedani gozd - Page 2 I_icon_minitimeČet Avg 09, 2012 11:24 pm

Nič ni mislila. Ni se ji sanjalo kaj se skriva tam v drevju in kako navarno je. V bistvu ji je bilo rahlo vseeno, ker je bila pijana. V njeni glavi se odvija to tako, kako da bo zdaj zdaj skočil srčkan zajček izza drevja in vse bo tako kot prej - popivali bodo. Ampak ne. Ni bilo tako kakor je pričakovala. Še boljše je bilo! Najprej sta jo Liam želel zavarovati. Sama si je tako razlagala, zakaj bi drugače šel proti njej? Zdelo se ji je srčkano in res kavalirsko. Njegove stavke je slišala, rekla pa ni nič. Kaj pa naj? 'Hej, mogoče pa sploh ni nič navarnega?' Da bi res izpadla kakor neumna tepka, ki nima pojma o prepovedanem gozdu? A-a. Hotela je verjeti, da ne bo nič in da bo na koncu res samo zajec.

Pred njiju je skočil gnoll. GNOLL?! Rei je bila vedno malo čudna kakor drugi. Tisto kar je bilo grdo in ogabno, se je njej zdelo srčkano. "O moj bog!" je rekla glasno in se namsehnila. Rei kot Rei se ga je seveda hotela dotakniti, zato se mu je začela prebliževati. "Hej. Pomiri se." je rekla nežno gnollu. Počasi je iztegnila roko proti njemu, čeprav je bila me dnjima še kar precejšna razdalja. Ni se ga še dotaknila, in res se ga je hotela. Mogoče je pa prijazen, konec koncev, ni vse tako nevarno kot se zdi. Velikokrat stvori in živali napadajo, kadar so ogroženi. A Liam ga je ustrelil z urokom, njo pa odrinil stran.. No bolj oplazil, po levi strani. "Liam? Kako moreš?" je vprašala in ge gledala. Bila je pijana in zavedala se je ravno toliko, da je videla gnolla in Liama. Ni se ji dalo razmišljati o tem kako nevarni so lahko gnolli, ker so se to učili pri pouku. Pa ja! Praksa je čisto druga! "Gnoll nam ni ničesar naredil. Rečnal je in skočil sem." je rekla na glas, potem pa se ustavila pri zadnji besedi. Ja skočil je sem in kaj ti to pove kokoš? Nato je zavzdihnila in nekak obupala nad svojo pametjo v trenutnem stanju. "No, skočil je. To še ne pomeni da nas bo požrel. Mogoče ga je kdo drug splašil oziroma razjezil." govorila je svojo bedno teorijo in s tem iskala izgovor, da bi ga samo pregnali, ne pa ubili. "Ga lahko samo preženemo?" je prijazno rekla in pogledala gnolla. Halo? DOTAKNITI se ga hoče? S pogledom je iskala Nialla. "Niall? Si ti v redu?" ob tem pa je čisto pozabila na gnollovo renčanje in nevarnost ki preži nad njimi.
Ni hotela še oditi zaradi gnolla. Mogoče je vse to govorila zaradi tihe panike, ki je nastala v njej ob tej nevarnosti. In mislila je, da se to ne vidi na zunaj. Ja, saj ji je bil všeč gnoll in bi ga imela kot ljubljenčka. Vendar ne takega renčečega in napadalnega. Po dobrem premisleku je ugotovila kakšna kokoš je bila. Lahko bi krivila alkohol, paniko ali sebe. Po svoje je najbrž kar vse skupaj krivila za njeno čudno obnašanje, jutri pa bo krivila samo svojo neumnost. Stopila je k Liamu. Njuni roki sta bili narazen le nekaj pičlih milimetrov. Pogledala ga je in mu pokimala. "Prav, ustaviva ga." je šepnila in prijela za svojo palico in izrekla isti urok kakor ga je Liam prej. Mogoče, ga bosta dve palici ugnali ali pa še bolj razjezili. "Niall! Vsak čas se lahko pridružiš!" je zaklicala proti njemu in upala, da ga je otrpnost minila.
Nazaj na vrh Go down
Niall Horan
5. letnik Pihpuffa
Niall Horan

Število prispevkov : 107
Age : 27
Kraj : Mullingar (Irska)

Prepovedani gozd - Page 2 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Prepovedani gozd   Prepovedani gozd - Page 2 I_icon_minitimePet Avg 10, 2012 5:51 am

"Liam? Kako moreš?" ga je napol nadrla Rei. Liam najprej ni mogel verjeti, da se dejansko jezi na njega, saj jo je hotel zaščititi in ji pomagati. "Gnoll nam ni ničesar naredil. Rečnal je in skočil sem. No, skočil je. To še ne pomeni da nas bo požrel. Mogoče ga je kdo drug splašil oziroma razjezil." Ona pa takole. A ni imel veliko časa za premlevanje, saj je gnoll s svojo veliko šapo zamahnil proti njemu. Odskočiti mu je uspelo v zadnjem trenutku, da se je za las izmuznil krempljem. "Prav imaš, res nam nič noče. Samo razkosal bi me rad. To pa res ni nič takega," je sarkastično pripomnil Liam.

"Ga lahko samo preženemo?" se je spet oglasila Rei. "Kaj drugega nam pa preostane? Ali ga preženemo, ali pa pobegnemo mi," je odvrnil Liam. V tistem se je spotaknil ob lastno nogo in padel po tleh. Prekleti alkohol! Zakaj sem sploh pil?! je jezno pomislil in rekel: "Ampak v takšnem stanju mu gotovo ne bomo pobegnili, tako da imamo res samo eno opcijo." Medtem se je gnoll postavil na vse štiri tace in pogledoval od Rei, do Liama ter se očitno odločal katerega od njiju bo prej naskočil. Niall je bil trenutno še predaleč stran, da bi bil gnoll zainteresiran zanj.

"Niall? Si ti v redu?" je vprašala Rei. To je Nialla malce prebudilo in pokimal je. "Bolj me skrbi za vaju," je zaklical. Liam se je medtem že pobral in Rei se mu je pridružila. "Prav, ustaviva ga," je rekla in skupaj sta v gnolla usmerila palici ter v trenutku, ko se je pognal nad njiju zavpila "Petrificus totalus!" Urok naj bi žrtev za par ur omrtvičil, a spet ni delovalo. Uroka sta gnolla sicer zadela, a to je samo ustavilo njegov skok, da je padel po tleh, omrtvičilo pa ga ni. "Presneto! Verjetno ima predebel kožuh in kožo," je rekel Liam.

"Niall! Vsak čas se lahko pridružiš!" je zaklicala Rei. Niall je še nekaj časa stal pri miru, saj ni vedel kako bo to pomagalo. Samo še sebe bom spravil v nevarnost, je pomislil, a se je vseeno pridružil Rei in Liamu. Vsi trije so skupaj spet izvedli isti urok, a zopet brez pravega učinka. "Mogoče bi morali poskusiti kakšen drug urok?" je predlagal Niall, medtem ko so po jasi bežali pred gnollovimi skoki.
Nazaj na vrh Go down
Rei Oal
7. letnik Pihpuffa
Rei Oal

Število prispevkov : 310
Age : 31
Kraj : Vrhnika ;)

Prepovedani gozd - Page 2 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Prepovedani gozd   Prepovedani gozd - Page 2 I_icon_minitimeTor Avg 14, 2012 10:41 am

Bilo jo je resnično sram, ko jih je takole napela Liamu. Svojega dejanja ni mogla kar tako opravičiti, saj več kot očitno gnoll napadalen. Tepka Rei je pa mislila, da je prijazen. Da ga je nekdo drug razjezil in da se zato spravlja nad njih. Ob Liamovem sarkazmu bi se najraje pogreznila v zemljo. Ni se hotela zgovarjati na izgovore, kakor da je kriv alkohol. Ker ni hotela ustvariti še več drame, z njenimi čustvi in mislimi, je bila bolj ali manj tiho in le sledila Liamu. "LIAM!" je zakričala, ko je padel po tleh nad njim pa je bil gnoll. Ker je gnoll izbiral med njo in njim, je Rei začela poskakovati naokoli in zbirati njegovo pozornost. No, vsaj v tem sem dobra.. Si je mislila, ko je skakajoče mahala z rokami in čakala da se Liam pobere.
Medtem se je oglasil Niall po katerem je malo poprej spraševala. Njo je skrbelo za vse štiri. še za gnolla?! Pa malo prej je ugotovila, da je res nevaren. Ah, včasih je res čudna. Saj je res gnoll gnoll in bi ga pobožala in imela skoraj kakor za mačko. Morala se je kar nekajkrat opomniti, da je res nevaren - šele potem je lahko izrekla urok skupaj z Liamom, ki pa ni deloval. "Vsaj padel je po tleh." je skopo rekla in razmišljala o močnejšem uroku, ki bi ga res postavil na tla. Medtem se jima je pridružil Niall in skupaj so ponovili urok. Večjega učinka na gnollu ni bilo in pričeli so teči pred njim. Krasno! Pri Rei ni bilo ravno pametno, da teče pijana ker se dostikrat zaplete med svojimi nogami in pade po tleh. No vsaj nekaj brazgotin in dobrih zgodb ima na ta račun, vendar to v tem trenutku ne bi bilo primerno.
Razmišljala je o močenjšem uroku, sama pa kljub svoji kondiciji komaj da tekla. Preveč je morala paziti da se ne spotakne, poleg tega pa je še čutila dehidracijo. "Voda? Mislita, da bi ga močen in ogromen curek vode odnesel? Lahko bi uporabili ogenj, vendar ni najbolj pametno zaradi gozda.." Pogledala je po obeh in nekako ugotovila, da niso sposobni narediti tega, ter da ideja ni ravno briljantna. Razmišljati pijan je včasih res boleče, ker bolj rani tvojo pamet ali pa ponos. A potej je iznenada priletelo: "Kaj pa Confringo?" je vprašala in še vedno tuhtala kako teči prav, da ne bo padla.
Nazaj na vrh Go down
Niall Horan
5. letnik Pihpuffa
Niall Horan

Število prispevkov : 107
Age : 27
Kraj : Mullingar (Irska)

Prepovedani gozd - Page 2 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Prepovedani gozd   Prepovedani gozd - Page 2 I_icon_minitimeTor Avg 14, 2012 9:45 pm

"Toda Confringo ga bo najbrž ubil. Razstrelil na koščke," je pokomentiral Liam, ki je bil absolutno proti ubijanju. "Bolje mi njega, kot pa on nas," je rekel Niall. Ko je bilo v nevarnosti njegovo življenje in življenje njegovih prijateljev, Niall namreč ni imel nobenih pomislekov glede tega. A Liam ga je zignoriral in nadaljeval: "Lahko pač poskusimo z vodo." Ta urok se mu je izmed predlaganih zdel še najbolj uporaben.

Niall se je grdo spotaknil ob korenino in skoraj padel. Liam se je v tistem obrnil nazaj, napreil palico v gnolla in zavpil: "Aguamenti!" Iz njegove palice se je proti gnollu pognal močan curek vode. Isto je storil še Niall. Najprej je to gnolla kar malce zmedlo, saj očitno vode ni maral preveč. Začel se je otresati.
Nazaj na vrh Go down
Rei Oal
7. letnik Pihpuffa
Rei Oal

Število prispevkov : 310
Age : 31
Kraj : Vrhnika ;)

Prepovedani gozd - Page 2 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Prepovedani gozd   Prepovedani gozd - Page 2 I_icon_minitimeSre Avg 15, 2012 9:16 am

Dejstvo, da Liam ni hotel ubiti gnolla je bilo Rei všeč. V nevarnosti je sama bila pripravljena ubijati. Niall je rekel nekaj pametnega, češ bolje on kot mi. Vendar je bila trenutno bolj na Liamovi strani, kakor pa Niallovi. Zdelo se ji je, da bi lahko poskusili z vodo, če to ne bi šlo, bi ga najbrž bili prisiljeni ubiti. Najbrž. Fanta sta že streljala z vodo vanj, ko je Rei še kar bila v svojem svetu.
Pridružila se jima je, ko se je gnoll začel otresati in tudi sama priklicala vodo. Gnolla je še bolj zmedla voda in se še bolj otresal. Dolgo časa so imeli uprto vodo vanj, vsaj po njenem sodeč. Gnoll več kot očitno ni prenesel vode in se je začel pomikati nazaj. Bil je med zmedenostjo in jezo, to se je lahko videlo ker je poskušal priti do njih, a voda ga je motila. Na koncu se je le obrnil in odšel, čeprav je po Reinem mnenju to trajalo zelo dolgo in vse skupaj je bilo preveč izčrpujoče, zato se je sesedla na tla. Začela je objemati svoja kolena in šele sedaj je čisto dojela v kakšni nevarnosti so bili vsi. Je bila na robu solz? Mogoče. Oddahnila si je, ker med tekom ni padla po tleh in poslabšala situacije, oddahnila si je od gnolla, ki jih je hotel imeti za malico in oddahnila si je, da so bili na koncu vsi v redu. Nekateri najbrž jezni in poprajeni, vendar so fizično bili v redu. Psihično? Ni imela pojma. Sama osebno se je počutila bedno, ker je govorila takšne nesmiselnosti. Zagotovo je izpadla neumno, in vsekakor ji ni bilo všeč, da se je pijana kot kakšen klošar morala bojevati proti gnollu. Hvaležna je bila, da sta bila z njo Niall in Liam. Bog ve kaj bi bilo brez njiju.. Najbrž bi jo razkosal na koščke.
Dvignila je glavo in pogledala oba. "Najbrž bomo sedaj odšli." je rekla tiho in se zagledala v Liama. Vstala je, ne meneč se za morebitne madeže na njenih oblekah. "Liam." je rekla in stopila do njega. "Za moje vedenje ni opravičila, vendar vseeno. Oprosti, ker sem bila tako nepremišljena." je rekla, ko stala nekaj centrimetrov stran od njega. Upala je, da se pri padcu ni hujše poškodoval. Njen pogled je nekaj časa ostal na njegovih kolenih in tuhtala kako močno opraskana so. Potem je dvignila glavo k Niallu. "Zabava ni bila najbolj uspešna." je rekla, ko je bila napol trezna in kaj drugega ji ni padlo na glavo. Kislo se je nasmehnila in se spet usedla na tla, čakajoč na višje sile (njiju), da se odločita kam sedaj. V tem stanju je bila njena orientacija na tleh in ni ravno vedela kje so in koliko daleč so tekli. Zato je vso zadevo prepustila njima, sama pa si zopet objela kolena in za trenutek zaprla oči. V njej je vrelo neko čustvo, ki ga je težko deifnirala.
Nazaj na vrh Go down
Niall Horan
5. letnik Pihpuffa
Niall Horan

Število prispevkov : 107
Age : 27
Kraj : Mullingar (Irska)

Prepovedani gozd - Page 2 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Prepovedani gozd   Prepovedani gozd - Page 2 I_icon_minitimeČet Avg 16, 2012 10:32 am

Ko je Niall videl, da se gnoll umika, ga je preplavilo olajšanje. "Mislim, da deluje!" je ves navdušen zavpil in res se je pošast kmalu pognala stran. Vsi trije so bili precej izčrpani. Rei se je kar sesedla na tla in objela kolena. Niall jo je prvič videl takšno. V tem stanju se mu je zdela kar nekako nedolžna in ranljiva. Hotel je sesti poleg nje in jo objeti, da jo malo potolaži, a je prej spregovorila: "Najbrž bomo sedaj odšli." Njene oči so bile usmerjene v Liama. Njega pa še pogledala ni. Niallu ni bilo vseeno, a se je delal kot da mu je.

Liam je Rei pogledal nazaj in pokimal. Nato je vstala in se opravičila za svoja dejanja. "Rei, je že v redu. Po eni strani te razumem." Liam je imel rad živali in precej magičnih bitij in jih ponavadi ne bi nikoli poškodoval. A gnoll je vseeno nekaj drugega. Poleg tega jih je tale napadel, tako da je bila obramba. Njen pogled je kar nekaj časa ostal na Liamu. Niall je hotel že zaviti z očmi in pogledati stran, vendar je takrat končno pogledala tudi njega. "Zabava ni bila najbolj uspešna," je izjavila.

Niall je zamahnil z roko: "Ah, mislim, da je bilo kljub gnollu noro," in se nasmehnil. Liam se je prijel za trebuh in rekel: "Preveč sem spil." Niall je odvrnil: "Daj no, priznaj, da je bilo zabavno, ker si pil." A Liam se je malce sklonil in nadaljeval: "Resno mislim, Niall. Prav slabo mi je." Niall je videl, da Liam misli resno. Hotel se mu je približati, a je Liam že planil proti prvemu drevesu in izpraznil želodec. Niall je pogledal stran, saj bi verjetno začel bruhati še sam, če bi pri tem opazoval Liama.

Liam je dokaj kmalu končal in se ulegel na travo. "Preklet bodi, Niall," je zamrmral, vidno jezen. "Hej, nisem jaz kriv, da si preveč spil," je odvrnil Niall. Liamu se očitno ni dalo prepirati, saj je rekel: "Samo nazaj do Bradavičarke bi rad prišel." Niall se je strinjal. Razgledal se je naokoli in ugotovil, da pravzaprav ne ve točno od kod so prišli. Saj gotovo ve Liam. On vedno opazuje kod hodimo in si vse zapomni, si je mislil. "Najbolje bo, da kar ti vodiš pot." Liam ga je pogledal. "Če še nisi opazil, sem bil preveč zaposlen z gnollom, da bi si zapomnil pot." Niall je malce zagrabila panika: "Tudi jaz ne poznam poti." Oba sta se obupano zazrla v Rei.
Nazaj na vrh Go down
Rei Oal
7. letnik Pihpuffa
Rei Oal

Število prispevkov : 310
Age : 31
Kraj : Vrhnika ;)

Prepovedani gozd - Page 2 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Prepovedani gozd   Prepovedani gozd - Page 2 I_icon_minitimeČet Avg 16, 2012 12:15 pm

Morala se je nasmehniti Liamu in njegovemu navdušenju, da urok dejansko koristi. Sama pa se je počutila kar preveč koristno, ko se je spomnila tega bednega uroka. Ni vedela da gnolli ne marajo vode. No mogoče samo ta ne, ker so si konec koncev medseboj tudi različni kot vsi ostali.
"No ne vem če me razumeš. be vem če me katerikoli do vaju razume, ker sem takšna razvelina, da večje ni. Once a player, always a player, they say. Kakorkoli no, nočem prizadeti nobenega od vaju, in ker se očitno ne morem odločiti glede ljubezenskih zadev in alkohol enostavno ustavi moje možgane. No ponavadi in ne dobesedno ustavi. Vendar ne razmišljaš tako trezno, če bi bila trezna bi.." začela je pojasnjevati, no mislila da je pojasnejavala v resnici pa je samo blebetala stvari iz njenega življenja. Sredi svojega pojasnjevanja se je zavedla, da govori o sebi. Očitno je njena podzavest hotela, da so stvair jasne. Rahlo je zardela, ko je pogledala zdaj enega zdaj drugega. "No krasno. Now i am a jerk. Skratka, hotela sem povedati, da mi ej gnoll bil res všeč in bi mi bil všeč tudi v treznem stanju, vendar te nebi nadrla ker bi nas skušal rešiti." je dokončala hitro. Glasno je zavzdihnila in njena rdečica je minila. Trapa!
Posvetila se je Niallu: "Ja, je bilo precej zabavno." in se mu nasmehnnila. Niall je skušal prepričati Liama, da je bilo zabavno ker je pil. Sama pa se je zopet zatopila v svoje misli in sploh ni opazila, kdaj je šel Liam bruhati. Ali kdaj sta se začela pogovarjati o vrnitvi na šolo. In preden je ugotovila da strmita v njo in čakata na odgovor, je tudi trajalo. "Kaj?" je vprašala zmedeno in pobrskala malo po strasnkem spominu. "U aja. Ali res mislita, da sem si kaj zapomnila? Ha? Že res da sem zanesljiv navigator, vendar ne v pijanem in pobitem stanju. Sicer pa vedno lahko gremo v smer iz katere smo prišli." je rekla in se nasmehnila. Vstala je in obema ponudila roko. "Torej gremo?" Držala ju je za roke, kakor je to navada pri poroki ali slovestnostnih zadevah in stopila korak proti smeri iz katere so prišli. "Ne nimam pojma ali sploh gremo prav in kje smo zavili, vendar nam skupaj mogoče lahko uspe." jih je vse vzpodpudila in se jima nasmehnila.
Nazaj na vrh Go down
Sponsored content



Prepovedani gozd - Page 2 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Prepovedani gozd   Prepovedani gozd - Page 2 I_icon_minitime

Nazaj na vrh Go down
 

Prepovedani gozd

Poglej prejšnjo temo Poglej naslednjo temo Nazaj na vrh 
Stran 2 od 2Pojdi na stran : Previous  1, 2

Permissions in this forum:Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
Objects of Desire :: Bradavičarka :: Grajska posest-