Objects of Desire
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Akademija za čarovnike in čarovnice
 
KazaloIščiLatest imagesRegistriraj sePrijava
Novice
Do septembra lahko še prosto nadaljujete svoje zasebne RPGje in ste nagrajeni s katerim od čarobnih predmetov.

Z začetkom šolskega leta pa se bo tudi na Bradavičarki začelo novo šolsko leto, ki bo prineslo nove posebnosti.

Več o zgodbi si preberite tu: LINK

Predmet vam bo na pot postavil admin, ko bo iz vaših postov razvidno, da si ga zaslužite.

Trenutni RPG čas: pomlad
Prijava
Uporabniško ime:
Geslo:
Avtomatična prijava ob vsakem obisku (priporočamo): 
:: Pozabil/a sem geslo
Latest topics
» Spalnice (fantje)
Slike & Grafike I_icon_minitimeNed Okt 05, 2014 3:38 am by Natalie Aurea

» Chat & Spam
Slike & Grafike I_icon_minitimeSre Avg 13, 2014 7:10 am by Fenris Wolffe

» Klobuk Izbiruh
Slike & Grafike I_icon_minitimePet Mar 15, 2013 8:50 am by Thomson Marley

» Oglasi & Razglasi
Slike & Grafike I_icon_minitimeTor Dec 04, 2012 8:42 am by Septimus Rex

» Knjižnica
Slike & Grafike I_icon_minitimeSob Avg 25, 2012 8:55 am by Roseanna Scott

» Kalodont
Slike & Grafike I_icon_minitimeTor Avg 21, 2012 9:59 am by Roseanna Scott

» Prepovedani gozd
Slike & Grafike I_icon_minitimeČet Avg 16, 2012 12:15 pm by Rei Oal

» RPG Finder
Slike & Grafike I_icon_minitimeSre Avg 15, 2012 6:39 pm by Alejandra Perroni

» Južni stolp
Slike & Grafike I_icon_minitimePon Avg 13, 2012 12:34 am by Niall Horan

» Vzhodni hodnik
Slike & Grafike I_icon_minitimePet Jul 27, 2012 12:20 am by Skyle Wall


Share
 

 Slike & Grafike

Poglej prejšnjo temo Poglej naslednjo temo Go down 
Pojdi na stran : 1, 2  Next
AvtorSporočilo
Septimus Rex
Ravnatelj
Septimus Rex

Število prispevkov : 201

Slike & Grafike Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Slike & Grafike   Slike & Grafike I_icon_minitimeSre Mar 07, 2012 6:36 am

Si želite pokazati kakšno sliko, fotografijo, ali grafični izdelek? Morda želite le poklepetati o kakšni sliki, risarskih, slikarskih ali grafičnih veščinah, tehnikah ali programih? Ne bi mogli najti bolj primerne teme! Very Happy
Opomba: Če želite odpreti delavnico avatarjev/bannerjev ali podobnega je zaželeno da za ta namen odprete svojo temo.
Nazaj na vrh Go down
http://magic.highforum.net
Natalie Aurea
5. letnik Spolzgada
Natalie Aurea

Število prispevkov : 289
Age : 26

Slike & Grafike Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Slike & Grafike   Slike & Grafike I_icon_minitimeNed Mar 18, 2012 12:26 am

Slike & Grafike Dreuka
No, tole je pa nastalo danes na sončku na vrtu ^^ Nihče ne bi vrjeu, da sva js in Victoria risale isto drevo, ne? Very Happy Js sm dodala hišice in metuljčke od zlobnih palčkou (XD), ona pa spooky veje in sence... Komentarji bi bli ful zaželeni ;D

P.S.: Moje je talevo drevo, ane Very Happy Od Vic pa desno
Nazaj na vrh Go down
Septimus Rex
Ravnatelj
Septimus Rex

Število prispevkov : 201

Slike & Grafike Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Slike & Grafike   Slike & Grafike I_icon_minitimePon Mar 19, 2012 1:08 am

Meni se zdi že precej dobro narisano tako na levi kot na desni. Tudi jaz se včasih ukvarjam s čim takim in moram reči, da je risanje dreves res ena od bolj zahtevnih stvari, podobno kot živalska anatomija (človeška mi še gre). Zelo mi je všeč, da si uporabila še nekaj domišljije in dodala hišice in metuljčke, mi pa desno drevo deluje kanček bolj realistično. Very Happy
Nazaj na vrh Go down
http://magic.highforum.net
Natalie Aurea
5. letnik Spolzgada
Natalie Aurea

Število prispevkov : 289
Age : 26

Slike & Grafike Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Slike & Grafike   Slike & Grafike I_icon_minitimePon Mar 19, 2012 2:09 am

Hja, no meni pa dela tko risanje rastlin kot živali/ljudi precejšnje probleme... Hišice in metuljčki so bli pa bolj produkt trenutnega razpoloženja in lokalne fore kokr pa kej drugega Very Happy se pa strinjam, Victoria precej bolj obvlada ^^
Nazaj na vrh Go down
Septimus Rex
Ravnatelj
Septimus Rex

Število prispevkov : 201

Slike & Grafike Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Slike & Grafike   Slike & Grafike I_icon_minitimePon Mar 19, 2012 2:12 am

Opazi se tudi, da so poteze tvojega svinčnika bolj osredotočene in močnejše, pri njej pa je očitno, da raje naredi nekoliko zabrisane poteze, ki dajejo vtis gibljivosti in globine. Tvoj stil potem izpade bolj stiliziran, kar pa samo po sebi ni slabo, če potem sliko pobarvaš in dodajaš globino s pomočjo barv. Smile
Nazaj na vrh Go down
http://magic.highforum.net
Natalie Aurea
5. letnik Spolzgada
Natalie Aurea

Število prispevkov : 289
Age : 26

Slike & Grafike Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Slike & Grafike   Slike & Grafike I_icon_minitimePon Mar 19, 2012 2:15 am

Ja, sej nekako sm se namenla potem to še pofarbat na PSju, pa ne vem če se bo našu čas in volja Wink
Nazaj na vrh Go down
Natalie Aurea
5. letnik Spolzgada
Natalie Aurea

Število prispevkov : 289
Age : 26

Slike & Grafike Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Slike & Grafike   Slike & Grafike I_icon_minitimePon Mar 19, 2012 2:31 am

Slike & Grafike Palcki

takole, nekej zelo hitro narjenega, mogoče se mi bo pa kasneje dalo kej bolj dodelat Smile
Nazaj na vrh Go down
Atreyu Jones
7. letnik Gryfondoma
Atreyu Jones

Število prispevkov : 329

Slike & Grafike Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Slike & Grafike   Slike & Grafike I_icon_minitimePon Mar 19, 2012 2:42 am

Wow, tole s farbami pa že prou hudo zgleda. Sm kr fouš vm k znate risat Very Happy
Nazaj na vrh Go down
Natalie Aurea
5. letnik Spolzgada
Natalie Aurea

Število prispevkov : 289
Age : 26

Slike & Grafike Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Slike & Grafike   Slike & Grafike I_icon_minitimePon Mar 19, 2012 2:50 am

Al pa k znamo uporabljat fotošop Wink ma neee, sej to ful ni neki... Lahko pa prlimam neki, na čemr sm delala usaj en mesec in sm ZELO ponosna na to... Če če kdo vist seveda? Smile
Nazaj na vrh Go down
Atreyu Jones
7. letnik Gryfondoma
Atreyu Jones

Število prispevkov : 329

Slike & Grafike Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Slike & Grafike   Slike & Grafike I_icon_minitimePon Mar 19, 2012 2:51 am

Kaj sprašujš? Pokaž! Very Happy
Nazaj na vrh Go down
Natalie Aurea
5. letnik Spolzgada
Natalie Aurea

Število prispevkov : 289
Age : 26

Slike & Grafike Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Slike & Grafike   Slike & Grafike I_icon_minitimePon Mar 19, 2012 2:56 am

Haha okej no Very Happy

Slike & Grafike Aaa

P.S.: poglejte fullsize Wink
Nazaj na vrh Go down
Atreyu Jones
7. letnik Gryfondoma
Atreyu Jones

Število prispevkov : 329

Slike & Grafike Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Slike & Grafike   Slike & Grafike I_icon_minitimePon Mar 19, 2012 3:03 am

Aaaaa kera luškana.... pa še tk srček ma na smrčku Very Happy
Nazaj na vrh Go down
Natalie Aurea
5. letnik Spolzgada
Natalie Aurea

Število prispevkov : 289
Age : 26

Slike & Grafike Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Slike & Grafike   Slike & Grafike I_icon_minitimePon Mar 19, 2012 3:10 am

tak smrček majo mačke xD najbolj sm se ubijala s smrčkom in učki, čeprou sm prčakovala da bo najbol problem z dlako Smile
Nazaj na vrh Go down
Roseanna Scott
7. letnik Gryfondoma
Roseanna Scott

Število prispevkov : 617
Age : 31
Kraj : Mars

Slike & Grafike Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Slike & Grafike   Slike & Grafike I_icon_minitimePon Mar 19, 2012 3:26 am

omg. AWESOME! da bi jst znala tko risat.. Very Happy
Nazaj na vrh Go down
Fenris Wolffe
6. letnik Spolzgada
Fenris Wolffe

Število prispevkov : 271

Slike & Grafike Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Slike & Grafike   Slike & Grafike I_icon_minitimePon Mar 19, 2012 3:26 am

Tale muc mi je zelo všeč, sploh detajli pri očeh, na robu dlake in smrčku dajejo zelo realističen videz, kar še doda k celotnemu kawaii-efektu ^^
Nazaj na vrh Go down
Natalie Aurea
5. letnik Spolzgada
Natalie Aurea

Število prispevkov : 289
Age : 26

Slike & Grafike Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Slike & Grafike   Slike & Grafike I_icon_minitimePon Mar 19, 2012 3:31 am

Very Happy torej predvidevam, da je splošno mnenje pozitivno? =D drgač je to vrjetno moja najboljša stvar, ostalo je občutno slabše...
Nazaj na vrh Go down
Septimus Rex
Ravnatelj
Septimus Rex

Število prispevkov : 201

Slike & Grafike Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Slike & Grafike   Slike & Grafike I_icon_minitimePon Mar 19, 2012 3:38 am

Tudi meni se zdi odlična slika in vidi se, da si vložila v to precej dela. Kar tako naprej, pa boš kmalu umetnica! Very Happy
Nazaj na vrh Go down
http://magic.highforum.net
Fenris Wolffe
6. letnik Spolzgada
Fenris Wolffe

Število prispevkov : 271

Slike & Grafike Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Slike & Grafike   Slike & Grafike I_icon_minitimePon Mar 19, 2012 3:40 am

"One must forge a hundred a flimsy sword, 'fore one creates a masterpiece," je rekel Sigurdov oče v angleškem prevodu Fafnírsage Wink
Nazaj na vrh Go down
Natalie Aurea
5. letnik Spolzgada
Natalie Aurea

Število prispevkov : 289
Age : 26

Slike & Grafike Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Slike & Grafike   Slike & Grafike I_icon_minitimePon Mar 19, 2012 3:45 am

Smile Moj novi trend je, da zdej na zid obesim vsako stvar, ki jo narišem/naslikam, in zid se presenetljivo hitro in raznoliko polni Very Happy Kmalu mi bo celo zmanjkalo prostora...
Nazaj na vrh Go down
Victoria Redway
5. letnik Spolzgada
Victoria Redway

Število prispevkov : 99

Slike & Grafike Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Slike & Grafike   Slike & Grafike I_icon_minitimePon Mar 19, 2012 4:33 am

ja sej ti ful dobr farbaš... ampak slike ti pa velikrat jst narišem Laughing ampak tiste dokler niso pofarbane, so za en drek. To muco še zmeri ful občudujem, uno drevco k si ga pobarbala, tut če se nisi potrudla dobr zgleda, in to je menda pomembno ane? Wink
Nazaj na vrh Go down
Natalie Aurea
5. letnik Spolzgada
Natalie Aurea

Število prispevkov : 289
Age : 26

Slike & Grafike Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Slike & Grafike   Slike & Grafike I_icon_minitimePon Mar 19, 2012 4:45 am

Sej vem xD Ma ja, drevco bo rablo še velik dela, samo se mi ne daaaaa Razz
Nazaj na vrh Go down
Victoria Redway
5. letnik Spolzgada
Victoria Redway

Število prispevkov : 99

Slike & Grafike Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Slike & Grafike   Slike & Grafike I_icon_minitimePon Mar 19, 2012 4:52 am

hahaha zadnje čase se ti nič ne daaaaaaa Very Happy men se tut ne daaaaaaaa pa odpisujem Fabianu Sad
Nazaj na vrh Go down
Natalie Aurea
5. letnik Spolzgada
Natalie Aurea

Število prispevkov : 289
Age : 26

Slike & Grafike Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Slike & Grafike   Slike & Grafike I_icon_minitimeSre Apr 11, 2012 4:53 am

Aaaaand... še ena stvar od stvari, ki jih samo jst tuki objavljam xD Ubistvu več stvari, od katerih pr nobeni nism js nardila linearta, ampak farbala sm pa Very Happy

Slike & Grafike Puncka

Slike & Grafike Killar

Slike & Grafike Anelcek

Comments, pretty please? Smile
Nazaj na vrh Go down
Atreyu Jones
7. letnik Gryfondoma
Atreyu Jones

Število prispevkov : 329

Slike & Grafike Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Slike & Grafike   Slike & Grafike I_icon_minitimeSre Apr 11, 2012 5:44 am

lj jo, k si skos uspela v črtah ostat... Very Happy dobr je pofarban, sploh ta tazadna. Pa na kolkih layerjih to nardiš? na enmu?
Nazaj na vrh Go down
Kathleen Trygg
6. letnik Pihpuffa
Kathleen Trygg

Število prispevkov : 86

Slike & Grafike Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Slike & Grafike   Slike & Grafike I_icon_minitimeSre Apr 11, 2012 6:06 am

ja vešda na enmu my fat ass Laughing

pomoje jihje ene 20-30 za usako =)
Nazaj na vrh Go down
Sponsored content



Slike & Grafike Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Slike & Grafike   Slike & Grafike I_icon_minitime

Nazaj na vrh Go down
 

Slike & Grafike

Poglej prejšnjo temo Poglej naslednjo temo Nazaj na vrh 
Stran 1 od 2Pojdi na stran : 1, 2  Next

Permissions in this forum:Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
Objects of Desire :: Ostalo :: Klepet-