Objects of Desire
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Akademija za čarovnike in čarovnice
 
KazaloIščiLatest imagesRegistriraj sePrijava
Novice
Do septembra lahko še prosto nadaljujete svoje zasebne RPGje in ste nagrajeni s katerim od čarobnih predmetov.

Z začetkom šolskega leta pa se bo tudi na Bradavičarki začelo novo šolsko leto, ki bo prineslo nove posebnosti.

Več o zgodbi si preberite tu: LINK

Predmet vam bo na pot postavil admin, ko bo iz vaših postov razvidno, da si ga zaslužite.

Trenutni RPG čas: pomlad
Prijava
Uporabniško ime:
Geslo:
Avtomatična prijava ob vsakem obisku (priporočamo): 
:: Pozabil/a sem geslo
Latest topics
» Spalnice (fantje)
Chat & Spam - Page 17 I_icon_minitimeNed Okt 05, 2014 3:38 am by Natalie Aurea

» Chat & Spam
Chat & Spam - Page 17 I_icon_minitimeSre Avg 13, 2014 7:10 am by Fenris Wolffe

» Klobuk Izbiruh
Chat & Spam - Page 17 I_icon_minitimePet Mar 15, 2013 8:50 am by Thomson Marley

» Oglasi & Razglasi
Chat & Spam - Page 17 I_icon_minitimeTor Dec 04, 2012 8:42 am by Septimus Rex

» Knjižnica
Chat & Spam - Page 17 I_icon_minitimeSob Avg 25, 2012 8:55 am by Roseanna Scott

» Kalodont
Chat & Spam - Page 17 I_icon_minitimeTor Avg 21, 2012 9:59 am by Roseanna Scott

» Prepovedani gozd
Chat & Spam - Page 17 I_icon_minitimeČet Avg 16, 2012 12:15 pm by Rei Oal

» RPG Finder
Chat & Spam - Page 17 I_icon_minitimeSre Avg 15, 2012 6:39 pm by Alejandra Perroni

» Južni stolp
Chat & Spam - Page 17 I_icon_minitimePon Avg 13, 2012 12:34 am by Niall Horan

» Vzhodni hodnik
Chat & Spam - Page 17 I_icon_minitimePet Jul 27, 2012 12:20 am by Skyle Wall


Share
 

 Chat & Spam

Poglej prejšnjo temo Poglej naslednjo temo Go down 
Pojdi na stran : Previous  1 ... 10 ... 16, 17, 18, 19  Next
AvtorSporočilo
Nathaniel Tonkins
5. letnik Pihpuffa
Nathaniel Tonkins

Število prispevkov : 218

Chat & Spam - Page 17 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Chat & Spam   Chat & Spam - Page 17 I_icon_minitimePet Jul 13, 2012 2:10 am

Vse zamira tukaj Very Happy
Nazaj na vrh Go down
Rei Oal
7. letnik Pihpuffa
Rei Oal

Število prispevkov : 310
Age : 31
Kraj : Vrhnika ;)

Chat & Spam - Page 17 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Chat & Spam   Chat & Spam - Page 17 I_icon_minitimePet Jul 13, 2012 2:31 am

omg zmajčke maš! OMG xD kjut xD a so že kaki novi. jst nism bla gor pomoje da že od xD um.. marca xD ne od velke noči i think. tkt sm nazadnje pogledala Razz
Nazaj na vrh Go down
Nathaniel Tonkins
5. letnik Pihpuffa
Nathaniel Tonkins

Število prispevkov : 218

Chat & Spam - Page 17 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Chat & Spam   Chat & Spam - Page 17 I_icon_minitimePet Jul 13, 2012 2:53 am

Ej jaz sem komaj zdaj z tem začel, tak da sem nov pri tem. Very Happy
Nazaj na vrh Go down
Rei Oal
7. letnik Pihpuffa
Rei Oal

Število prispevkov : 310
Age : 31
Kraj : Vrhnika ;)

Chat & Spam - Page 17 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Chat & Spam   Chat & Spam - Page 17 I_icon_minitimeČet Jul 19, 2012 10:42 pm

sanka. are you dead? xD ne resno kje ste usi =(
Nazaj na vrh Go down
Roseanna Scott
7. letnik Gryfondoma
Roseanna Scott

Število prispevkov : 617
Age : 31
Kraj : Mars

Chat & Spam - Page 17 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Chat & Spam   Chat & Spam - Page 17 I_icon_minitimeČet Jul 19, 2012 11:18 pm

folk je na počitnicah I guess xD

jst morm Jesseju odpisat še :$

alo midve lahk en rpg u knižnci udarva, sej veš moja bukla pto Very Happy
Nazaj na vrh Go down
Rei Oal
7. letnik Pihpuffa
Rei Oal

Število prispevkov : 310
Age : 31
Kraj : Vrhnika ;)

Chat & Spam - Page 17 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Chat & Spam   Chat & Spam - Page 17 I_icon_minitimeČet Jul 19, 2012 11:24 pm

ja začni xD predn se neha šolsko leto xD hh
Nazaj na vrh Go down
Roseanna Scott
7. letnik Gryfondoma
Roseanna Scott

Število prispevkov : 617
Age : 31
Kraj : Mars

Chat & Spam - Page 17 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Chat & Spam   Chat & Spam - Page 17 I_icon_minitimeČet Jul 19, 2012 11:26 pm

hahah dej začni Very Happy jst mam obiske xD
Nazaj na vrh Go down
Fenris Wolffe
6. letnik Spolzgada
Fenris Wolffe

Število prispevkov : 271

Chat & Spam - Page 17 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Chat & Spam   Chat & Spam - Page 17 I_icon_minitimePet Jul 20, 2012 7:08 am

Jaz sem trenutno zaposlen z enim drugim forumom, pridem pa občasno sem pogledat v upanju da mi bo Natalie odpisala. XD

Razen tega pa solidno, ta teden imam tečaj japonščine in totalno uživam, jezik mi je pa vedno bolj všeč ^^
Nazaj na vrh Go down
Rei Oal
7. letnik Pihpuffa
Rei Oal

Število prispevkov : 310
Age : 31
Kraj : Vrhnika ;)

Chat & Spam - Page 17 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Chat & Spam   Chat & Spam - Page 17 I_icon_minitimePet Jul 20, 2012 7:23 am

UUU japonščina. a greš na japonologijo na filofaks? moj je neki razmišlu pa pol ni šou xD lol
Nazaj na vrh Go down
Fenris Wolffe
6. letnik Spolzgada
Fenris Wolffe

Število prispevkov : 271

Chat & Spam - Page 17 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Chat & Spam   Chat & Spam - Page 17 I_icon_minitimePet Jul 20, 2012 8:42 pm

Mhm, dvodisciplinarno z angleščino Wink Sicer sem tudi o kitajščini razmišljal, ampak tisto se bom učil samo hobijsko ob strani, ker dvomim da bom imel čas za kaj resnega potem ko z japonščino konkretno začnem.
Nazaj na vrh Go down
Rei Oal
7. letnik Pihpuffa
Rei Oal

Število prispevkov : 310
Age : 31
Kraj : Vrhnika ;)

Chat & Spam - Page 17 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Chat & Spam   Chat & Spam - Page 17 I_icon_minitimePet Jul 20, 2012 9:20 pm

oo cute ^^ i wish you good luck ^^ in pol bomo sosedje Razz haha. lahka skoz kofetkamo xD
Nazaj na vrh Go down
Fenris Wolffe
6. letnik Spolzgada
Fenris Wolffe

Število prispevkov : 271

Chat & Spam - Page 17 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Chat & Spam   Chat & Spam - Page 17 I_icon_minitimeSob Jul 21, 2012 6:07 am

No, ves čas ravno ne, ker si moja denarnica tega najverjetneje ne bo mogla privoščit, ampak na vsake toliko pa z veseljem Smile
Nazaj na vrh Go down
Roseanna Scott
7. letnik Gryfondoma
Roseanna Scott

Število prispevkov : 617
Age : 31
Kraj : Mars

Chat & Spam - Page 17 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Chat & Spam   Chat & Spam - Page 17 I_icon_minitimeSob Jul 21, 2012 7:15 am

haha bogi Fenris še ne ve kaj ga čaka Very Happy hecam se ^^

drugač pa good luck pri japonščini in vsem ostalem Very Happy
Nazaj na vrh Go down
Fenris Wolffe
6. letnik Spolzgada
Fenris Wolffe

Število prispevkov : 271

Chat & Spam - Page 17 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Chat & Spam   Chat & Spam - Page 17 I_icon_minitimeSre Avg 01, 2012 6:53 am

Hvala hvala. Smile Danes sem sicer ugotovil da se mi bo nekaj predavanj prekrivalo, ampak se bom poskusil znajt tako da dam japonologiji prednost, za anglistiko si bom pa že dobil zapiske od koga Smile

Kaj pa kaj počnete? Ste vsi na počitnicah da se je takole upočasnilo vse skupaj? Laughing
Nazaj na vrh Go down
Rei Oal
7. letnik Pihpuffa
Rei Oal

Število prispevkov : 310
Age : 31
Kraj : Vrhnika ;)

Chat & Spam - Page 17 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Chat & Spam   Chat & Spam - Page 17 I_icon_minitimeČet Avg 02, 2012 12:06 am

Ha! no sej moja denarnca tut ni nevme kolko debela xD :3 ampak za kofe se vse najde!

Ah počitnice.. učeri sm bla na morju. pač tko enodnevni trip. xD haha. grdo me je opekl po stegnih in kumi sedim ali se premikam kjerkoli xD. But i will be fine! vsaj rjava bom za spremembo. :3 hoho. sicer pa sem konec avgusta še v moravskih toplicah. ozirome toplice 3000 al karkoli je uradni naziv xD and you?
Nazaj na vrh Go down
Fenris Wolffe
6. letnik Spolzgada
Fenris Wolffe

Število prispevkov : 271

Chat & Spam - Page 17 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Chat & Spam   Chat & Spam - Page 17 I_icon_minitimePet Avg 03, 2012 11:12 pm

Kar dobro, trenutno sem še doma in uživam v miru in tišini, ki jo občasno skazi samo kakšen Two Steps from Hell, Future World Music, Yiruma, ali pa The Pretty Reckless Wink
Nazaj na vrh Go down
Niall Horan
5. letnik Pihpuffa
Niall Horan

Število prispevkov : 107
Age : 27
Kraj : Mullingar (Irska)

Chat & Spam - Page 17 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Chat & Spam   Chat & Spam - Page 17 I_icon_minitimeSre Avg 08, 2012 10:16 pm

Sori, da se kr tkole urinem u pogovor, ampak morm rečt da se mi zdi ful dobro da boš študiral japonščino in angleščino. Very Happy Jz študiram anglistiko (enopredmetno pač), pa sem tut razmišlala da bi še kak jezik zraven zbrala, sam pol na koncu nisem. A prideš v LJ to?

Aja, pa Rei, še enkrat sori za pozne odpise, ampak me nekak ni tok velik doma zdej med počitnicami. Zdej ko je taka vročina, se večinoma namakam v bazenu, še pred tem sem bla pa v Londonu (my dream city, aahhh). Smile
Nazaj na vrh Go down
Rei Oal
7. letnik Pihpuffa
Rei Oal

Število prispevkov : 310
Age : 31
Kraj : Vrhnika ;)

Chat & Spam - Page 17 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Chat & Spam   Chat & Spam - Page 17 I_icon_minitimeSre Avg 08, 2012 11:37 pm

Crying or Very sad Zakaj mi nisi kartice poslala smrk xD HEcam se in ti ne zamerim :;D tut men se bolj tako piše Razz hehe.
Nazaj na vrh Go down
Niall Horan
5. letnik Pihpuffa
Niall Horan

Število prispevkov : 107
Age : 27
Kraj : Mullingar (Irska)

Chat & Spam - Page 17 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Chat & Spam   Chat & Spam - Page 17 I_icon_minitimeČet Avg 09, 2012 2:53 am

Haha, te čist razumem. Smile

Btw, a kdo kej spremlja olimpijske? (random, I know)
Nazaj na vrh Go down
Rei Oal
7. letnik Pihpuffa
Rei Oal

Število prispevkov : 310
Age : 31
Kraj : Vrhnika ;)

Chat & Spam - Page 17 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Chat & Spam   Chat & Spam - Page 17 I_icon_minitimeČet Avg 09, 2012 4:20 am

i do. Moj je čist zgrožen ker dejansko to gledam xD haha. and i was like. you will never understand. Razz torej ja. mam tv skoz na slo 2 edino tega rokometa ne prenešam zvečer. seriusly. lahko bi tut naša televizija spremljala skoke v vodo ne da pol to gledam na eurošportu. Gimnastiko so celo mau več pokazal. Bravo mi ! Laughing
Nazaj na vrh Go down
Niall Horan
5. letnik Pihpuffa
Niall Horan

Število prispevkov : 107
Age : 27
Kraj : Mullingar (Irska)

Chat & Spam - Page 17 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Chat & Spam   Chat & Spam - Page 17 I_icon_minitimeČet Avg 09, 2012 5:26 am

Ja, tut jst kr spremljam kadar sem doma. Smile Uf, skoki v vodo so zakon. Very Happy Tom Daley, mmmm. x3
Nazaj na vrh Go down
Rei Oal
7. letnik Pihpuffa
Rei Oal

Število prispevkov : 310
Age : 31
Kraj : Vrhnika ;)

Chat & Spam - Page 17 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Chat & Spam   Chat & Spam - Page 17 I_icon_minitimePet Avg 10, 2012 9:35 am

:3

Any way je kdo posebej ki hoče mojo kartico z moravcov? :3 zbiram naslove torej se javi na pm xD haha in ne ti rose tebe že mam xD
Nazaj na vrh Go down
Nathaniel Tonkins
5. letnik Pihpuffa
Nathaniel Tonkins

Število prispevkov : 218

Chat & Spam - Page 17 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Chat & Spam   Chat & Spam - Page 17 I_icon_minitimePet Avg 10, 2012 11:34 pm

Vsi Razz
Nazaj na vrh Go down
Fenris Wolffe
6. letnik Spolzgada
Fenris Wolffe

Število prispevkov : 271

Chat & Spam - Page 17 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Chat & Spam   Chat & Spam - Page 17 I_icon_minitimePon Sep 17, 2012 9:56 pm

Sooooo... What's up folks? Smile

EDIT: a kdo kaj ve kaj je z ravnateljem? Če se prav spomnim naj bi se zgodil nov twist z novim šolskim letom.
Nazaj na vrh Go down
Roseanna Scott
7. letnik Gryfondoma
Roseanna Scott

Število prispevkov : 617
Age : 31
Kraj : Mars

Chat & Spam - Page 17 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Chat & Spam   Chat & Spam - Page 17 I_icon_minitimePon Sep 17, 2012 10:06 pm

ja to tud mene zanima.. pojma nimam kje je :/
Nazaj na vrh Go down
Sponsored content



Chat & Spam - Page 17 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Chat & Spam   Chat & Spam - Page 17 I_icon_minitime

Nazaj na vrh Go down
 

Chat & Spam

Poglej prejšnjo temo Poglej naslednjo temo Nazaj na vrh 
Stran 17 od 19Pojdi na stran : Previous  1 ... 10 ... 16, 17, 18, 19  Next

Permissions in this forum:Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
Objects of Desire :: Ostalo :: Klepet-