Objects of Desire
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Akademija za čarovnike in čarovnice
 
KazaloIščiLatest imagesRegistriraj sePrijava
Novice
Do septembra lahko še prosto nadaljujete svoje zasebne RPGje in ste nagrajeni s katerim od čarobnih predmetov.

Z začetkom šolskega leta pa se bo tudi na Bradavičarki začelo novo šolsko leto, ki bo prineslo nove posebnosti.

Več o zgodbi si preberite tu: LINK

Predmet vam bo na pot postavil admin, ko bo iz vaših postov razvidno, da si ga zaslužite.

Trenutni RPG čas: pomlad
Prijava
Uporabniško ime:
Geslo:
Avtomatična prijava ob vsakem obisku (priporočamo): 
:: Pozabil/a sem geslo
Latest topics
» Spalnice (fantje)
Severni stolp - Page 2 I_icon_minitimeNed Okt 05, 2014 3:38 am by Natalie Aurea

» Chat & Spam
Severni stolp - Page 2 I_icon_minitimeSre Avg 13, 2014 7:10 am by Fenris Wolffe

» Klobuk Izbiruh
Severni stolp - Page 2 I_icon_minitimePet Mar 15, 2013 8:50 am by Thomson Marley

» Oglasi & Razglasi
Severni stolp - Page 2 I_icon_minitimeTor Dec 04, 2012 8:42 am by Septimus Rex

» Knjižnica
Severni stolp - Page 2 I_icon_minitimeSob Avg 25, 2012 8:55 am by Roseanna Scott

» Kalodont
Severni stolp - Page 2 I_icon_minitimeTor Avg 21, 2012 9:59 am by Roseanna Scott

» Prepovedani gozd
Severni stolp - Page 2 I_icon_minitimeČet Avg 16, 2012 12:15 pm by Rei Oal

» RPG Finder
Severni stolp - Page 2 I_icon_minitimeSre Avg 15, 2012 6:39 pm by Alejandra Perroni

» Južni stolp
Severni stolp - Page 2 I_icon_minitimePon Avg 13, 2012 12:34 am by Niall Horan

» Vzhodni hodnik
Severni stolp - Page 2 I_icon_minitimePet Jul 27, 2012 12:20 am by Skyle Wall


Share
 

 Severni stolp

Poglej prejšnjo temo Poglej naslednjo temo Go down 
Pojdi na stran : Previous  1, 2
AvtorSporočilo
Jesse Zeklos
7. letnik Gryfondoma
Jesse Zeklos

Število prispevkov : 462
Age : 29
Kraj : Oslo

Severni stolp - Page 2 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Severni stolp   Severni stolp - Page 2 I_icon_minitimeSob Jul 07, 2012 6:47 am

Ko se je umaknil. "Ne da te nočem," ji je rekel. Pogoltnil je slino in požrl solze. "Look, Trey is my best friend and you're his girlfriends. That's the way things are supossed to be," ji je rekel. Kako zanimivo. Gossip Girl. Zazrl se je v tla. "That's the way things are supposed be," je ponovil. Dvignil je glavo, vendar je imel brezizrazen izraz. Trey bi ga ubil. Kako je lahko kaj takega naredil najboljšemu prijatelju? Če bi izvedel bi sedem let truda in prijateljstva šlo v nič. Zmajal je z glavo. "Ne smeš. Obvladaj se!"
Nazaj na vrh Go down
Roseanna Scott
7. letnik Gryfondoma
Roseanna Scott

Število prispevkov : 617
Age : 31
Kraj : Mars

Severni stolp - Page 2 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Severni stolp   Severni stolp - Page 2 I_icon_minitimeSob Jul 07, 2012 10:33 pm

V njene oči so prišle solze. Ne sedaj ni bil čas za jok. Ostani zbrana Rose! si je prigovarjala v mislih. "Kaj se mogoče ne obvladam? Sem te že kdaj napadla?" ga je vprašala in na ustnice priklicala nasmešek. Fake smiling? I'm professional at that. je odzvanjala misel v njeni glavi. Toda Jesse jo je poznal in bo vedel da njen nasmešek ni iskren. Ampak to tisti trenutek ni bilo važno. "Glej Jesse, če me boš hotel obiskati, naredi to brez da bi karkoli obžaloval in brez strahu da bo vajino prijateljstvo s Treyem zaradi tega trpelo. Če me ima Trey res rad mi bo zaupal da ne bom naredila česa trapastega. Če pa mi ne zaupa, potem z njim nimam kaj početi, pa čeprav ga imam še tako rada. Če bo šlo kakšno prijateljstvo v nič, potem po to prijateljstvo med mano in Treyem, ne pa med vama" je dejala. Začela je stopati po sobi. Bila je malce nervozna. Zanimalo jo je če bo Jesse zbral dovolj 'poguma' in jo med počitnicami obiskal, ali pa je ne bo in bo rajši ohranil prijateljstvo s Treyem. Toda, zakaj mi je toliko mar ali me obišče ali ne? se je spraševala v mislih. A bilo je vendar jasno. Jesseja je imela še vedno preveč rada da ji nebi bilo mar za njegove odločitve, sploh za tiste ki so vključevale njo.
Nazaj na vrh Go down
Jesse Zeklos
7. letnik Gryfondoma
Jesse Zeklos

Število prispevkov : 462
Age : 29
Kraj : Oslo

Severni stolp - Page 2 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Severni stolp   Severni stolp - Page 2 I_icon_minitimeČet Jul 12, 2012 9:22 am

Zadnje čase je bil vse prej kot dobro in potreboval je znan dotik. To je prekril na najrazličnejše načine. Seveda je opazil sfejkan nasmeh. Komentiral sicer ni, se je pa namrdnil in ji s tem jasno povedal kaj si misli. Na njen predlog se ni odzval takoj. "Prav," je nenadoma rekel. "Prišel bom." Nekoliko se je nasmehnil. Z roko je zdrsel čez trebuh in nekoliko zavzdihnil. "I didn't want to end that way, you know... I fucked up." Ugriznil se je v ustnico. "I didn't want to end it anyway. But shit happeness."
Nazaj na vrh Go down
Roseanna Scott
7. letnik Gryfondoma
Roseanna Scott

Število prispevkov : 617
Age : 31
Kraj : Mars

Severni stolp - Page 2 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Severni stolp   Severni stolp - Page 2 I_icon_minitimeSob Jul 21, 2012 3:30 am

Ko je dejal da bo prišel, je stopila do njega in ga objela. "Hvala, to mi bo veliko pomenilo" je dejala in se končno iskreno nasmehnila. Bila je vesela da se je odločil da jo bo obiskal med počitnicami. "Well sometimes we do things we don't wanna do.." Tudi sama je že kdaj naredila kakšno stvar ki je ni želela. Oziroma je naredila neko stvar in je to potem obžalovala. In mogoče bo obžalovala tudi to kar je naredila potem. "Veš, saj mi je lepo s Treyem, in imava se rada.. Ampak zadnje čase se počutim tako odtujena od njega in včasih imam občutek da se me izogiba. Hudiča! Sošolca sva, par sva in se komaj kaj vidiva. Mislim da ne bova več dolgo skupaj" Zvenela je malček nesrečno, a po drugi strani na njenem obrazu ni bilo moč opaziti žalosti ker se bosta s Treyem mogoče razšla. Pravzaprav bi vsakogar po povedanem pošteno zmedla, saj je med govorom na njenem obrazu kraljeval nasmeh. Opazovala je Jessejev obraz. Zanimal jo je njegov odziv na to kar je ravnokar povedala.
Nazaj na vrh Go down
Sponsored content



Severni stolp - Page 2 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Severni stolp   Severni stolp - Page 2 I_icon_minitime

Nazaj na vrh Go down
 

Severni stolp

Poglej prejšnjo temo Poglej naslednjo temo Nazaj na vrh 
Stran 2 od 2Pojdi na stran : Previous  1, 2

 Similar topics

-
» Južni stolp
» Sovji stolp
» Astronomski stolp

Permissions in this forum:Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
Objects of Desire :: Bradavičarka :: Graščina-