Objects of Desire
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Akademija za čarovnike in čarovnice
 
KazaloIščiLatest imagesRegistriraj sePrijava
Novice
Do septembra lahko še prosto nadaljujete svoje zasebne RPGje in ste nagrajeni s katerim od čarobnih predmetov.

Z začetkom šolskega leta pa se bo tudi na Bradavičarki začelo novo šolsko leto, ki bo prineslo nove posebnosti.

Več o zgodbi si preberite tu: LINK

Predmet vam bo na pot postavil admin, ko bo iz vaših postov razvidno, da si ga zaslužite.

Trenutni RPG čas: pomlad
Prijava
Uporabniško ime:
Geslo:
Avtomatična prijava ob vsakem obisku (priporočamo): 
:: Pozabil/a sem geslo
Latest topics
» Spalnice (fantje)
Ambulanta - Page 3 I_icon_minitimeNed Okt 05, 2014 3:38 am by Natalie Aurea

» Chat & Spam
Ambulanta - Page 3 I_icon_minitimeSre Avg 13, 2014 7:10 am by Fenris Wolffe

» Klobuk Izbiruh
Ambulanta - Page 3 I_icon_minitimePet Mar 15, 2013 8:50 am by Thomson Marley

» Oglasi & Razglasi
Ambulanta - Page 3 I_icon_minitimeTor Dec 04, 2012 8:42 am by Septimus Rex

» Knjižnica
Ambulanta - Page 3 I_icon_minitimeSob Avg 25, 2012 8:55 am by Roseanna Scott

» Kalodont
Ambulanta - Page 3 I_icon_minitimeTor Avg 21, 2012 9:59 am by Roseanna Scott

» Prepovedani gozd
Ambulanta - Page 3 I_icon_minitimeČet Avg 16, 2012 12:15 pm by Rei Oal

» RPG Finder
Ambulanta - Page 3 I_icon_minitimeSre Avg 15, 2012 6:39 pm by Alejandra Perroni

» Južni stolp
Ambulanta - Page 3 I_icon_minitimePon Avg 13, 2012 12:34 am by Niall Horan

» Vzhodni hodnik
Ambulanta - Page 3 I_icon_minitimePet Jul 27, 2012 12:20 am by Skyle Wall


Share
 

 Ambulanta

Poglej prejšnjo temo Poglej naslednjo temo Go down 
Pojdi na stran : Previous  1, 2, 3
AvtorSporočilo
Jesse Zeklos
7. letnik Gryfondoma
Jesse Zeklos

Število prispevkov : 462
Age : 29
Kraj : Oslo

Ambulanta - Page 3 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Ambulanta   Ambulanta - Page 3 I_icon_minitimePet Jul 06, 2012 4:14 am

Pogledal jo je v oči in diplomatsko odgovoril: "No ja. Odgovoren sem za reze." Skomignil je z rameni. "Za njegovo privatno življenje nisem jaz kriv. Kar je delal ko mene ni zraven je popolnoma njegova stran. Zaradi mene če se stepe s polovico šole." Ponovno je samo skomignil. Začel se je igrati z zapestnico prijateljstva in opazoval zdaj Nialla, zdaj Abbey. Prav zanimalo ga je kako bo tale pogovor potekal. Če bi prišlo do težav... Ima palico blizu. Abbey bi lahko preprosto zamrznil, Nialla pa zvezal in ga prisilil da pove kje je zapestnica.
Nazaj na vrh Go down
Niall Horan
5. letnik Pihpuffa
Niall Horan

Število prispevkov : 107
Age : 27
Kraj : Mullingar (Irska)

Ambulanta - Page 3 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Ambulanta   Ambulanta - Page 3 I_icon_minitimePet Jul 06, 2012 6:06 am

Ko ga je Abbey povprašala o ranah, Niall ni vedel kaj naj reče. Ni mogel priznati, da mu je vse to storil Jesse, ker je bil zraven v sobi. Medtem ko je premleval kaj naj reče, pa se je v pogovor nepričakovano vmešal Jesse in priznal, da je on odgovoren za Niallovo stanje. Niall je kar na debelo pogledal in ostal čisto tiho. "Za njegovo privatno življenje nisem jaz kriv. Kar je delal ko mene ni zraven je popolnoma njegova stran. Zaradi mene če se stepe s polovico šole," je slišal reči fanta in ob tem je namrščil obrvi. "Hej, jaz nisem tisti, ki se pretepa po šoli v privatnem življenju!" je siknil. Pravzaprav tega ni nameraval reči, ampak mu je ušlo. Takoj zatem je Abbey namenil pogled, ki je kar vpil 'pomagaj mi'.
Nazaj na vrh Go down
Abbey Dawn Scarlett
6. letnik Gryfondoma
Abbey Dawn Scarlett

Število prispevkov : 84

Ambulanta - Page 3 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Ambulanta   Ambulanta - Page 3 I_icon_minitimePet Jul 06, 2012 6:08 am

Brez strahu je ujela Jessejeve oči in ni niti pomežiknila, ko je tip priznal, da je on kriv za reze, ki so prekrivali Niallovo kožo. Tisto o Niallovem privatnem življenju ni povsem razumela. A bilo je očitno, da tudi Niall ni bil povsem nedolžen pri celotni zadevi. Vseeno človeka ne porežeš, ne glede na to kaj je storil. No ja, mogoče mu pripelješ nekaj krepkih, je priznala sama sebi, ko se je spomnila, da bi to verjento naredila sama. Se je Niall stepel še skom? No ja, stepel je skoraj pretirano, glede na to, da je bil pretep očitno precej enostranski, saj Jesse ni mel ene same praske. Pogledala je Nialla, ki ji je namenil proseč pogled, ter s kotičkom očesa opazoval Jesseja. Nato je premerila še Jesseja, ki pa je očitno z očmi spremljal njo in Nialla. Tako kot je sama pozorno opazovala oba fanta. Skoraj se je zasmejala, saj je vse skupaj postajalo že prav smešno, kako so vsi natančno spremljali gibe drugih dveh. Da bi prekinila napetost je stegnila roka v zrak in se zleknila na posteljo, ter s tem dala obema vedeti, da se ne misli spustiti v brezglavi pretep ali še huje - boj s palicami. Očitno sta se s tem nekoliko sprostila tudi oba tipa. Nato je sumničav pogled usmerila proti prijatelju. "Niall?" je rekla in upala, da se bo zadeva uspela razrešiti preden postanejo stvari preresne. Zdaj je bila sigurna, da se Jesse ni prišel opravičiti. A bila je odločena, da prijatelja ne bo zapustila v takšni situaciji in v stanju v kakršnem je bil, ne glede na to kaj je storil. Upala je, da je Jesse vsaj toliko raumen, da se ne spravil na že tako onesposobljenega nasprotnika.
Nazaj na vrh Go down
Jesse Zeklos
7. letnik Gryfondoma
Jesse Zeklos

Število prispevkov : 462
Age : 29
Kraj : Oslo

Ambulanta - Page 3 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Ambulanta   Ambulanta - Page 3 I_icon_minitimePet Jul 06, 2012 6:14 am

Ni mogel verjeti da mu je dejansko ugovarjal. Nasmehnil se je. "Tudi jaz ne." Privzdignil je obrvi. Skozi lase si je segel z desnico. Opazovali so en drugega. Jesse se je bolj skoncentriral na ženski spol, saj mu Niall ni namenjal nekakšne grožnje. Tudi če bi ga napadla oba hkrati se je presedel tako da bi imel dobro kritje. Iz žepa je potegnil žvečilko in jo vzel. "Žvako?" je vprašal in jo vrgel Niallu in Abbey. Potem pa je Abbey poklicala Nialla in Jessejeve oči so postale hladne kot led. Zavrtal se je v vsak kotiček njegovega telesa. Obraz je bil vesel, oči pa tako hladne.


Nazadnje urejal/a Jesse Zeklos Pet Jul 06, 2012 6:45 am; skupaj popravljeno 1 krat
Nazaj na vrh Go down
Abbey Dawn Scarlett
6. letnik Gryfondoma
Abbey Dawn Scarlett

Število prispevkov : 84

Ambulanta - Page 3 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Ambulanta   Ambulanta - Page 3 I_icon_minitimePet Jul 06, 2012 6:31 am

Abb je opazila, kako napet je postal Jesse, ko je poklicala Nialla. Očitno si je zadevo razlagal napak, saj je s tem prijatelju dala vedeti, da naj obrazloži celotn nesporazum z Jessejem, da lahko pridejo do nekakšnega kompromisa, kljub temu, da še vedno ni vedela za kaj točno se gre. Jesse ji je podal žvečilko in spretno jo je ujela. "Hvala," je rekla hladno, si postregla z eno ter paketek podala Gryfondomovcu nazaj. Ves čas je na sebi čutila njegove ledeno mrzle oči. Ni se pustila prestrašiti. Segla je po lično zaviti škateljci iz kuhinje in jo z gibom ene roke odprla ter pomolila proti Jesseju. "Izvoli, verjamem, da bi ti Niall z veseljem kolačke ponudil sam, če bi lahko premikal roko." Tudi njene oči so lahko postale hladne, kadar je bilo to potrebno, a ni želela pretiravati, saj je bil njen namen umiriti situacijo in je ne poslabšati. Z Jessijem se nista izpustila izpred oči in skoraj pozabila na Nialla. Sovražila je poraz in vedno je vztrajala do konca, a tokrat je s tem lahko resno škodila prijatelju, zato je omehčala obraz in Jesseju namenila prikupen nasmešek.
Nazaj na vrh Go down
Niall Horan
5. letnik Pihpuffa
Niall Horan

Število prispevkov : 107
Age : 27
Kraj : Mullingar (Irska)

Ambulanta - Page 3 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Ambulanta   Ambulanta - Page 3 I_icon_minitimePet Jul 06, 2012 6:58 am

Niall žvečilke, ki mu jo je vrgel Jesse, namerno ni ujel in padla je na odejo zraven škatle sladic. Od tega tipa namreč ni hotel sprejeti ali vzeti ničesar več. "Niall?" ga je poklicala Abbey. Niall je dvognil glavo, jo pogledal in se odzval: "Ja?" Namesto da bi mu odgovorila pa je Abbey Jesseju zadala sarkastično opazko. Niall je videl, da je v zraku ogromno napetosti in ker ni hotel da bi se zaradi njega poškodoval še kdo drug, je rekel: "Jesse." Vedel je, da kar bo rekel, verjetno ne bo imelo učinka, a je vseeno poskusil: "Bi lahko za trenutek stopil ven in nama dal z Abbey malce zasebnosti?" Za dobro mero je dodal: "Prosim?"
Nazaj na vrh Go down
Jesse Zeklos
7. letnik Gryfondoma
Jesse Zeklos

Število prispevkov : 462
Age : 29
Kraj : Oslo

Ambulanta - Page 3 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Ambulanta   Ambulanta - Page 3 I_icon_minitimePet Jul 06, 2012 7:07 am

Poklical ga je in pogledal ga je. "As you wish." Stopil je do žvečilk in jih pobral. Ledeno ga je pogledal in zapustil ambulanto. Stal je pred vratih, v rokah pa je držal palico. Do spopada bo prišlo... V to ni nekaj dvomil. Razmišljal je uroke, ki bi jih mogoče potreboval. "Protego," je zamrmral. Usedel se je na klop. Hotel je slišati kaj se pogovarjata.
Nazaj na vrh Go down
Abbey Dawn Scarlett
6. letnik Gryfondoma
Abbey Dawn Scarlett

Število prispevkov : 84

Ambulanta - Page 3 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Ambulanta   Ambulanta - Page 3 I_icon_minitimePet Jul 06, 2012 7:22 am

Abbs je začudeno opazovala Jesseja, ko je ta zapustil prostor, saj ni mislila, da bo ta ugodil Niallu, ne glede, da ga je ta za to skoraj obupano zaprosil. Še vedno je sedela na postelji in počakala, da je Jesse za seboj zaprl vrata. Nekaj trenutkov je bila tiho, se nato pbrnila k Niallu in potiho, vendar ne šepetaje, rekla: "Saj veš, da verjetno dobro posluša vsako najino besedo ne?"
Nazaj na vrh Go down
Niall Horan
5. letnik Pihpuffa
Niall Horan

Število prispevkov : 107
Age : 27
Kraj : Mullingar (Irska)

Ambulanta - Page 3 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Ambulanta   Ambulanta - Page 3 I_icon_minitimePet Jul 06, 2012 7:33 am

Niall je bil nad Jessejevo reakcijo zelo presenečen. Niti pod razno namreč ni pričakoval, da bo dejansko zapustil ambulanto in mu ustregel. Takoj, ko je za seboj zaprl vrata, je Niall izpustil dih olajšanja. A Abbey ga je kmalu postavila na trdna tla. "Saj veš, da verjetno dobro posluša vsako najino besedo ne?" mu je rekla. Niall je pogledal proti vratom in pokimal. A bilo mu je vseeno. Abbey je morala izvedeti resnico.

Globoko je zajel dah in začel: "Vse se je začelo zunaj ob jezeru, ko sem mu ukradel enega izmed čarobnih predmetov. Zapestnico." Ni vedel kaj si bo Abbey po vsem tem mislila o njem in njegovih prijateljih, a upal je, da ne bo preveč razočarana nad njimi, ter da mu bo še vedno hotela pomagati. Povedal ji je vse, od tega kako ga je Jesse ujel v zahodnem hodniku in ga razmesaril, pa do tega kako ga je Liam rešil. Ko je govoril o Louisu, ni nikoli omenil njegovega imena ali doma, saj ni hotel, da bi Jesse to slišal. Namesto tega mu je dal vzdevek 'Smiley Face', saj bo Abbey tako vedela za koga gre zaradi dogodkov izpred parih dni. Povedal ji je kako mu je dal zapestnico, da naj jo ta skrije in kako mu je zdaj noče vrniti. Ko je končal, se je z upanjem zazrl v Abbeyjine oči.
Nazaj na vrh Go down
Abbey Dawn Scarlett
6. letnik Gryfondoma
Abbey Dawn Scarlett

Število prispevkov : 84

Ambulanta - Page 3 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Ambulanta   Ambulanta - Page 3 I_icon_minitimePet Jul 06, 2012 7:59 am

Pozorno je prisluhnila Niallovi zgodbi in ko je končno slišala celotno zaporedje nesrečnih dogodkov, ni vedela kaj naj reče. Iskreno povedano, je bila nad prijateljem kar malo razočarana. "Iskreno povedano," je začela, "kaj takega od tebe ne bi nikoli pričakovala." Niall je povesil glavo in vedela je, da se sremuje svojih dejanj. "Ampak," je nadaljevala in v Niallovih očeh je zažarel droben žarek upanja "si vendarle moj prijatelj in te ne mislim pustiti na cedilu." Svojo roko je položila na njegovo in se mu spodbudno nasmehnila. "Vseeno mislim da ti tip ne bo dal miru, dokler be bo dobil zapestnice nazaj. Ne glede na to kakšne moči ima," je rekla "ni vredna vsega tega trpljenja."
Nazaj na vrh Go down
Niall Horan
5. letnik Pihpuffa
Niall Horan

Število prispevkov : 107
Age : 27
Kraj : Mullingar (Irska)

Ambulanta - Page 3 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Ambulanta   Ambulanta - Page 3 I_icon_minitimePet Jul 06, 2012 10:04 am

Niall jo je hvaležno pogledal, nato pa se zresnil. "Vem," je rekel. "To sem tudi skušal dopovedati Smiley Face-u, toda ne pusti se prepričati. Ne vem kaj ga je obsedlo." Zavzdihnil je in nadaljeval: "Preden si prišla sem mislil Jesseju povedati resnico. Mu povedati kdo ima zapestnico in se ga s tem rešiti. Pa naj se Smiley Face ukvarja z njim." Naredil je kratek premor. "Toda po drugi strani me skrbi zanj. Kaj, če mu Jesse kaj groznega stori? Počutil se bom krivega. Ne le, ker bi bil jaz tisti, ki ga je izdal temu tipu, ampak tudi zato, ker sem bil jaz tisti, ki je vse skupaj sploh začel, s krajo te preklete zapestnice." Povesil je pogled. "Ne vem kaj naj storim."
Nazaj na vrh Go down
Jesse Zeklos
7. letnik Gryfondoma
Jesse Zeklos

Število prispevkov : 462
Age : 29
Kraj : Oslo

Ambulanta - Page 3 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Ambulanta   Ambulanta - Page 3 I_icon_minitimePet Jul 06, 2012 8:41 pm

Opazovala sta ga začudeno. Nekaj časa je še čakal na hodniku in premleval svoje misli. Živčno je hodil gor in dol po hodniku, potem pa opazil fanta, ki je bil na hodniku. Fant ga je grdo pogledal, vendar ni nič rekel. Samo pogoltnil je jezo in se obrnil stran. Videti je bilo kot da bi hotel govoriti z Niallom, vendar si je očitno premislil. Zavil je z očmi in se vstal. Dovolj mu je bilo čakanja. Potrkal in je in odrinil vrata. "Sta končala?"
Nazaj na vrh Go down
Abbey Dawn Scarlett
6. letnik Gryfondoma
Abbey Dawn Scarlett

Število prispevkov : 84

Ambulanta - Page 3 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Ambulanta   Ambulanta - Page 3 I_icon_minitimePet Jul 06, 2012 10:23 pm

Pozorno je prisluhnila Niallu, kateremu je bilo očitno resnično žal za vse kar je storil. Vse kar je ostalo je to, da Jesse dobi nazaj svojo prekleto zapestnico in naj si jo vtakne nekam, je jezno pomislila. Niall je že plačal za svoje napake več kot previsoko ceno. Vstala je s postelje in odločno rekla: "Če želiš, grem lahko jaz po zapestnico. Tako Jesse ne bo vedel ne kje je bila ne kdo jo je imel in s tem zavaruješ svojega prijatelja. Vendar bi ga potem ti moral ta čas zadržati pri sebi in paziti, da ne stakneš še kkšne poškodbe, kar je pa zelo tvegano. Odločiti se ..." A še preden je stavek lahko dokončala, je v sobo planil Jesse in nestrpno rekel: "Sta končala?"
Nazaj na vrh Go down
Niall Horan
5. letnik Pihpuffa
Niall Horan

Število prispevkov : 107
Age : 27
Kraj : Mullingar (Irska)

Ambulanta - Page 3 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Ambulanta   Ambulanta - Page 3 I_icon_minitimeSob Jul 07, 2012 12:33 am

Čeprav Niall in Abbey še zdaleč nista končala s pogovorom, je Niall pogledal Jesseja in odgovoril: "Ja." Na licu mesta se je odločil kaj bo storil glede zapestnice. Abbey ima prav. Ko se jima je Jesse približal, mu je povedal: "Poglej, odločil sem se, da ti zapestnico vrnem. To veš. Vendar ti imena svojega prijatelja ne bom izdal. Z Abbey sva se zmenila, da bova sama izbrskala kje ima ta oseba zapestnico skrito, jo vzela in ti jo vrnila." Še preden je Jesse lahko odgovoril, je Niall hitro nadaljeval: "Vendar nama moraš dati nekaj časa. Najprej se moram vsaj toliko pozdraviti, da bom lahko odšel iz te preklete ambulante. Nato bo pa verjetno tudi trajalo nekaj dni, da bova ugotovila kje zapestnica sploh je. A verjemi, da ti jo bom vrnil." Čakal je na Jessejev odgovor in upal, da bo s tem zadovoljen.
Nazaj na vrh Go down
Jesse Zeklos
7. letnik Gryfondoma
Jesse Zeklos

Število prispevkov : 462
Age : 29
Kraj : Oslo

Ambulanta - Page 3 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Ambulanta   Ambulanta - Page 3 I_icon_minitimeSob Jul 07, 2012 3:41 am

Stopil je v ambulanto in se namestil na posteljo. Niall mu je razlagal da mora počakati, da najprej najdeta zapestnico. Počasi je prikimal. "Prav. Tako kot da mi preostane kaj drugega." Skomignil je z rameni vendar ga je naprej poslušal. "Nekaj dni. Danes je petek. Do torka." Preden bi utegnil nadaljevati ga je pogledal naravnost v oči in se premaknil bližje. "Dragi, tu jaz postavljam pogoje, ne več ti. Sam si si kriv za vsako ureznino, za vsako prasko ali pa za vsak udarec. Ne vali krivde name. Jaz sem samo odgovoren za njih, ti pa si kriv." S temi besedami se je obrnil okoli in se za trenutek ustavil pri ženski. "Hvala ker boš pomagala." Obrnil se je in zakorakal proti domu.
Nazaj na vrh Go down
Abbey Dawn Scarlett
6. letnik Gryfondoma
Abbey Dawn Scarlett

Število prispevkov : 84

Ambulanta - Page 3 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Ambulanta   Ambulanta - Page 3 I_icon_minitimeNed Jul 08, 2012 12:25 am

Abbey je le mirno stala nekoliko vstran od postelje, ko je do nje pristopil Jesse in se ji zahvalil, ker bo pomagala. Vrnila mu je pogled in niti trenila z očesom. "Ni zakaj," je odvrnila, saj je bila njena prioriteta Nialla obvarovati pred nadaljnimi poškodbami in prav malo mar ji je bilo, kdo pri tem na koncu obdrži zapestnico. Ko je za seboj zaprl vrata, je stopila do postelje in se ponovno vsedla na njen rob. Šele sedaj je Niallu resnično odleglo in ponovno je zadihal. "Izvoli," je rekla in mu podala odprto škatlo kolačkov, še nedotaknjeno, saj si Jesse ni postregel z njimi, ko mu jih je ta pomolila pod nos in mu zraven servirala še s sarkastično pripombo. "Bolje ti bo delo," je še dodala in se mu nasmehnila.
Nazaj na vrh Go down
Niall Horan
5. letnik Pihpuffa
Niall Horan

Število prispevkov : 107
Age : 27
Kraj : Mullingar (Irska)

Ambulanta - Page 3 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Ambulanta   Ambulanta - Page 3 I_icon_minitimeNed Jul 08, 2012 12:51 pm

Prvič v Niallovem življenju se je zgodilo, da je resno razmišljal o tem, da bi zavrnil ponujeno hrano, ker ni imel apetita. A na koncu si je rekel, da ima Abbey prav ter da mu bo verjetno bolje delo, če bo napravil kakšen grižljaj. "Hvala," je rekel in vzel enega izmed kolačkov, oblitih s čokolado. Ko je naredil prvi grižljaj, je nadaljeval: "Ne samo za sladico, ampak predvsem za tvojo pomoč pri vsej tej zmešnjavi z zapestnico." Po njenem odgovoru in še nadaljnih parih grižljajih, je rekel: "Vedi, da zapestnice ne bo lahko najti. Louis bi jo lahko skril kamorkoli."
Nazaj na vrh Go down
Sponsored content



Ambulanta - Page 3 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Ambulanta   Ambulanta - Page 3 I_icon_minitime

Nazaj na vrh Go down
 

Ambulanta

Poglej prejšnjo temo Poglej naslednjo temo Nazaj na vrh 
Stran 3 od 3Pojdi na stran : Previous  1, 2, 3

Permissions in this forum:Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
Objects of Desire :: Bradavičarka :: Graščina-